adcov.com

Bypass żołądka może się odwrócić?

W operacji pomostowania żołądka, żołądek jest mniejsza od Tworząc woreczka na górnej żołądka przy użyciu taśmy z tworzywa sztucznego lub zszywek chirurgicznych. Ta procedura powoduje żywności uniknąć jelita cienkiego, co wywołuje mniej kalorii w przez ciało i następuje utrata wagi. Chociaż nie jest proste chirurgiczne do tyłu, możliwe jest, aby cofnąć bypass żołądka.

Warunki

Warunki muszą być prawo odwrócić bypass żołądka. Nie wszyscy pacjenci kwalifikują się do operacji realizacji. Zazwyczaj tylko pacjenci, którzy mają problemy z ich przedłużonym żołądka obwodnicy są uznawane za wystarczające kandydatów do odwrócenia.

Operacja

Odwracanie bypass żołądka jest poważna operacja. W większości przypadków, odkręcając obwodnicy jest bardziej skomplikowane niż oryginalnej operacji.

Weight Gain

Poprzez odwrócenie bypass żołądka, pacjenci zwykle uzyskać z powrotem ciężar ich utracone w wyniku procedury oryginalnej. To może znacznie przyczynić się do przyszłych problemów zdrowotnych.

Potencjał

Podczas cofania procedury, lekarz będzie musiał usunąć zszywki i zespoły z organów, które mają stać się skondensowany do żołądka w czasie. Usunięcie tych obiektów stawia brzuch pacjenta na ryzyko krwawienia i urazu.

Rodzaje

Bypass żołądka i chirurgia Lap-Band są dwie różne procedury. Lap-Band operacja znacznie łatwiej jest odwrócić niż gastric bypass.