adcov.com

Burnout Objawy lękowe

Burnout Objawy lękowe


Lęk jest normalne uczucie, gdy masz do czynienia niezwykle stresujące sytuacje. Ciało reaguje na takie sytuacje przez szykuje się do ataku. Gdy ciało stale w tych sytuacjach, zaburzeń lękowych może być wynikiem. Objawy fizyczne mogą być przerażające.

Palpitacje serca

Kołatanie serca występują, gdy bicie serca wzrasta w czasie ataku lęku. Ten objaw może przerazić kogoś przeżywa swój pierwszy atak lęku. Kołatanie serca może wystąpić również z uczuciem ucisku w klatce piersiowej.

Pocenie się

Wraz z kołataniem serca, niektóre z tych, z zaburzeniami lękowymi doświadczenie pocenie się podczas ataku. Niektórzy pacjenci z lękiem odwiedzić lekarza z objawami fizycznymi, zanim lekarze są w stanie zdiagnozować zaburzenia paniki. Wielu ludzi zna spoconych dłoniach, gdy odczuwa lęk przed wystąpieniami publicznymi, np. Ataki paniki dają takie same objawy u pacjentów z zaburzeniami lękowymi.

Bóle mięśni

Chroniczne napięcie w ciele z powodu lęku może prowadzić do bólu mięśni. Podobnie jak wiele fizycznych objawów niepokoju, bóle mięśni są trudne do zdiagnozowania jako znak zaburzeń lękowych. Gdy nie ma fizycznej przyczyną bólu mięśni, lekarze mogą odkrywać zaburzeń, takich jak niepokój.

Zawroty głowy

Podczas ataku paniki, mogą wystąpić zawroty głowy. Zawroty głowy to uczucie, że może zemdleć. To jest czasem określana jako zawroty głowy. Zawrót głowy to uczucie, że pokój jest w ruchu, podczas gdy pozostają nadal. To jest często mylony z zawrotami głowy.

Ból żołądka

Dyskomfort w jamie brzusznej, takich jak skurcze i ból może być objawem lęku. Niektórzy pacjenci cierpią również biegunka lub nudności. Objaw ten może być normalne w obliczu sytuacji stresowej, takich jak rozmowy kwalifikacyjnej.

Ból głowy

Napięciowy ból głowy może być oznaką stresu lub lęku. Bóle głowy mogą być objawem zbliżającego się ataku paniki.

Bezsenność

Pacjenci z niepokoju może mieć problemów ze snem. Pacjent może być obudzony w nocy przez objawów ataku paniki. Bezsenność pozbawia pacjenta odpoczynku i może spowodować pogorszenie zdrowia.