adcov.com

Budwig Cancer Cure

Wszystkim człowiek cierpi na choroby, rak może być najbardziej obawiał. Dziesiątki lat badań naukowych i hipotez doprowadziły jedynie do kilku pytań. Podczas gdy niektóre rodzaje raka mogą być skutecznie leczone, inne wymykają lekarstwo. Jednak przestrzegane biochemik z Niemiec - dr. Johanna Budwig - uważa, że ​​może ona zidentyfikowali jedną z możliwych odpowiedzi.

Dr Budwig w Discovery

Studiowanie pracę we krwi chorych na raka, dr Budwig zauważyć braki w podstawowych składników dla zdrowia ludzi. Pacjenci z nowotworami poniosła stratę lipoprotein i fosfolipidów. Praca na teorii, że zastąpienie ich może poprawić stan zdrowia pacjenta, ona opracowała leczenia do osiągnięcia tylko to. Pacjenci z chorobą nowotworową otrzymujący zastąpione lipoproteiny i fosfolipidy stał się silniejszy i miał więcej energii. Jeszcze lepiej, ich przyrosty raka zmniejszyło rozmiary.

Następnym etapem było określenie sposobu zaparzania składników bez stosowania leków lub innych zabiegów medycznych. Po dziesięciu latach badań, okazało się, że jedzenie - ser - i naturalny olej - siemię lniane - spożywana w połączeniu może nie tylko powstrzymać raka, ale w niektórych przypadkach wyleczyć go całkowicie.

Jak Budwig Cure Works

Uważa się, że dr Budwig utwardzony pseudo wielonienasycone tłuszcze i nie może być prawidłowo usuwane z organizmu. Zamiast tego, w połączeniu z chemii ciała mutowałyby szkodliwych substancji powodującej utrudnienie przepływu żywotnych płynów limfatycznych wymagane do wzrostu komórek. Odpowiedź zatem nie tylko do wyeliminowania niebezpiecznych tłuszczów, ale również wprowadzenie do wytwarzania tłuszczów lipidów komórek zdrowych. Ten szczególny rodzaj zdrowego tłuszczu znajduje się w niewybredny olejów, takich jak siemię lniane, siemienia lnianego, maku, słonecznika, soi i orzechów włoskich.

Kolejnym problemem było dowiedzieć się sposób dostarczania zdrowe tłuszcze. Ponieważ przepływ swobodnie i są po związaniu z białkiem rozpuszczalnym w wodzie poszukiwała systemu dostarczania białek. Opcje zawarte ser, szczypiorek, czosnek, por, nakrętkę i cebulę. W dłuższej perspektywie, ser okazał się najlepszym wyborem. To zapewnia prawidłowe dostarczanie lipidów zapewniając tłuszcze bogate w elektrony organizm potrzebuje energii.

Budwig Cancer Cure

W mikserze mieszanka 1 szklanka ekologicznego twarogu o niskiej zawartości tłuszczu) (z 3 łyżki. olej lniany. Dodaj tyle wody, aby złagodzić mieszaniny i jeść. Również niektóre pokarmy są zakazane, więc lekarstwa mogą działać skutecznie. Te obejmują tłuszcz zwierzęcy, masło, margaryna, mięso, olej sałatkowy, oraz cukier. Inne pokarmy są dozwolone i popierane. Są to jabłka, morele, jagody, buraków, gryki, kminek, marchew, kalafior, seler, szampan, wiśnie, szczypiorek, koperek, świeże owoce, sok z winogron, kaszę, miód, chrzan, cytryna, majeranek, proso, gorczyca, pietruszka, brzoskwinie, ziemniaki, rzodkiewki, surowy sałatka, ryż, kapusta, soja, rzepa, wanilia, warzywa (w tym soków), wino i jogurt naturalny. Dodatkowo, 3 szklanki ciepłej herbaty jest codziennie zalecane. Najlepszym wyborem herbata to czarna, winogrono, mięta i róży herbaty. Miodu mogą być używane jako naturalny środek słodzący.