adcov.com

Botox & Ból szyi Niebezpieczeństwo

Botox & Ból szyi Niebezpieczeństwo


Wstrzyknięcie botoksu jest zabieg kosmetyczny, który odbywa się w celu zwiększenia młodość i dokręcić skóry kosmetycznie. Procedury te mogą obejmować windy czoła, powiek windę i lifting twarzy. Ta procedura jest zwykle bezpieczne, ale w rzadkich przypadkach może powodować ból i niepożądane efekty.

Tło

Botox, czy toksyna botulinowa, to neurotoksyny. Neurotoksyny jest substancją, która jest trujący dla korpusu i może powodować uszkodzenia komórek nerwowych w osobie użyciem. Ołów jest przykład neurotoksyny.

Drętwienie, mrowienie

Według strony internetowej oficjalne Botox, chociaż proces wtrysku może być bolesna i wydaje się być szybkie i proste, następstwa mogą okazać się szkodliwe i bolesne. Jednym z przykładów jest działanie uboczne drętwienie lub mrowienie w szyjce.

Obrzęk, zasinienie

Innym ból szyi niebezpieczeństwo obrzęk, siniaki lub możliwe zaczerwienienie wokół miejsca iniekcji. Te działania niepożądane mogą okazać się bolesne dla osoby, która miała Botox wstrzykuje, szczególnie w okolicy szyi.

Kurcze szyi

Ponieważ Botox jest stosowany do zaostrzenia skóry i sprawiają, że skóra i mięśnie się bardziej młodzieńczy, może powodować skurcze mięśni i ból. W szyi konkretnie, może spowodować sztywność i ograniczenia w ruchu.

Ostrzeżenie

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych lub innych działań niepożądanych po otrzymaniu zastrzyku Botox, zasięgnąć porady lekarza o możliwości diagnostyki i właściwego leczenia.