adcov.com

Bóle głowy Ból nóg i cukrzyca

Cukrzyca może mieć wpływ na cały organizm. Daleki od bezradni, można zapobiec lub opóźnić wystąpienie powikłań związanych z cukrzycą, takich jak neuropatia. Neuropatia lub uszkodzenie nerwów na cukrzycę, jest obecny w połowie wszystkich chorych na cukrzycę, a jej objawy mogą obejmować ból nóg lub głowy.

Początek neuropatii

Według American Diabetes Association, neuropatia występuje w wyniku nadmiaru glukozy we krwi, co może doprowadzić do uszkodzenia ściany drobnych naczyń krwionośnych, które odżywiają nerwy. Dostępne są zabiegi, które pomogą neuropatia i utrzymywanie stężenia glukozy we krwi na cel również zachować szkodzie lub pogorszenie.

Neuropatia obwodowa w Stóp

Neuropatia obwodowa jest odpowiedzialny za spowodowanie mrowienie stóp, boli, drętwienie lub doświadczenie ekstremalne temperatury. Może również spowodować osłabienie mięśni nóg. Ból nogi, jednak może być wynikiem neuropatii udowej.

Udowej Neuropatia i nóg

Udowej neuropatia występuje w cukrzycy typu 2, a często rozwija się z bólu w jednym udzie. Osłabienie mięśni następuje ból, a stamtąd mięśnie są w niebezpieczeństwie stania się bezużyteczne.

Bóle głowy i neuropatia

Dwa rodzaje neuropatii, które mogą powodować bóle głowy i czaszki są neuropatia ogniskowej. Czaszkowych Neuropatia jest wynikiem uszkodzenia nerwów związanych z mózgu, i może wpływać na wzrok, ruch oczu, smaku i słuchu. Neuropatii ogniskowej powoduje nagłe osłabienie lub ból poprzez wpływ grupy nerwów.

Zwalczanie Neuropatia

Wszystkie te typy neuropatii można zapobiec lub kontrolować ostrożnie z dnia na dzień, który utrzymuje swój poziom glukozy we krwi na cel. Ćwiczenia, biorąc swoje leki regularnie i planowania posiłków starannie wszystko może pomóc Ci osiągnąć i utrzymać zakres docelowy poziom glukozy we krwi, lekarz zaleca.