adcov.com

Ból ucha Leki dla dzieci

Ból ucha Leki dla dzieci


Prawie każde dziecko napotka sporadyczne ból ucha. Oznaki, że dziecko zostało opracowane jedną obejmują drażliwość, ogólny ból ucha i ucho ciągnąc. Na szczęście, wiele over-the-counter i recepty leki mogą leczyć ból.

Przeciwbólowe

Uszu mogą być traktowane z ponad-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak paracetamol (Tylenol) lub ibuprofen (Advil, Motrin). Nie dać dzieciom aspiryny, ponieważ może to spowodować zespołu Reye'a u dzieci poniżej 18 lat.

Leki zmniejszające przekrwienie

Leki obkurczające naczynia, takie jak pseudoefedryna lub fenylefryny może być stosowany przez dzieci, aby zmniejszyć nacisk wokół uszu, zapewniając ulgę w bólu. To może być wykonane w postaci tabletki lub w postaci kropli do nosa.

Krople do uszu

Pediatra dziecka może przepisać przeciwbólowe krople do uszu, takich jak Auralgan, jeśli jego ucho jest wolne od kanalizacji, a on nie ma rury w uszach.

Antybiotyki

Jeśli ból ucha dziecka jest objawem infekcji ucha, lekarz może dać jej antybiotyk na receptę, jak amoksycylina.

Ostrzeżenie

Zobaczyć się z lekarzem, jeśli ból ucha lub gorączka powyżej 102 stopni Fahrenheita nie poprawi w ciągu dwóch godzin od przyjęcia leku. Oglądać również na zawroty głowy, płacz i ucha obrzęk.