adcov.com

Ból miednicy zespół u mężczyzn

Zespół bólowy miednicy u mężczyzn, czasami nazywane zapaleniem gruczołu krokowego, jest stan, który może być lub może nie być znane przyczyny. Najbardziej kłopotliwe sytuacje są te, w których nie ma żadnego powodu, że może być łatwo ustalony. W takich przypadkach pacjenci mogą często zwracają się do alternatywnych leków lub innych rozwiązań w celu znalezienia ulgi, jakiej potrzebują do normalnego funkcjonowania. W pewnych przypadkach niektóre z nich mogą znaleźć te techniki będą działać. W innych przypadkach, osoba ubiegająca się o zwolnienie może nigdy nie znaleźć to, czego szukasz.

Przyczyna

W niektórych przypadkach przyczyną zespołu bólu miednicy związany z bakterii. W innych przypadkach, może być wiele różnych czynników, w sztuce. Ze względu na fakt, prostaty Określenie często odnosi się do objawów, a nie przyczyn, możliwe przyczyny są liczne.

Objawy

Zespół bólowy miednicy u mężczyzn może mieć wiele różnych objawów. Podczas gdy bardzo niewielu ludzi będzie mieć wszystkie objawy, wielu będzie mieć wiele. Jednym z najczęstszych objawów jest ból przy oddawaniu moczu lub wytrysku. Częste oddawanie moczu może być również obecne. Ból może być również doświadczenie w brzuchu, dolnej części pleców i / lub narządów płciowych

Diagnoza

Znalezienie przyczyny zespołu bólowego miednicy mogą być wykonane z moczu, nasienia i badania krwi. Mogą się pojawić infekcji bakteryjnej. Inne, bardziej inwazyjne badania można zastosować do oceny raka pęcherza moczowego, cewki moczowej i prostaty.

Zabiegi

W przypadku zakażenia bakteryjnego, najczęstszym sposobem leczenia choroby jest antybiotykami. Leki przeciwzapalne i przeciwbólowe mogą również dostarczyć wiele ulgi w niektórych sytuacjach. Inni zwracają się do relaxers mięśniowych. Najważniejsze jest, aby współpracować z lekarzem i doświadczenia z różnych zabiegów, aby znaleźć taki, który działa.

Rokowanie

Dla osób z zespołem bólowym miednicy, którzy znaleźli zweryfikowania przyczyny dyskomfortu, rokowanie jest bardzo dobre. Dla tych, którzy mają przewlekły ból i próbowałem różnych zabiegów bez powodzenia, warunek może być człowiek, który zmaga się z resztą swojego życia.

Czynniki ryzyka

Dla starszych ludzi, to istnieje duża szansa, że ​​jeśli nie ma objawów, to prawdopodobnie nigdy nie będzie. Głównie niejasnych powodów, stan wydaje się dotykają młodych iw średnim wieku mężczyzn. Tych braków odpornościowych i którzy niedawno mieli infekcje są także bardziej podatne.