adcov.com

Ból gardła i zadośćuczynienie Ziołowe zimno

Ból gardła i zadośćuczynienie Ziołowe zimno


Schodząc z zimnym lub ból gardła może naprawdę utrudniło codziennych czynności. Możesz wybrać, aby iść do lekarza, ale jeśli to tylko wspólne zimno lub ból gardła, nie ma wiele można zrobić, chyba pozwolić choroba iść swoją drogą. Istnieją jednak środki wspomagające, które można podjąć, które mogą pomóc doświadczyć mniej poważne objawy i krótszy czas trwania choroby. Oczywiście, te środki powinny być omówione z lekarzem prowadzącym.

Leki ból gardła

Wiele preparatów ziołowych są dostępne do pomocy w radzeniu sobie z bólem gardła. Rzeczywiście można podjąć liści bazylii i gotować je w wodzie, a następnie możesz pić tego rozwiązania, lub można go płukać.

Istnieje kilka herbat, które można wprowadzić, aby pomóc w łagodzeniu swój ból gardła, i obejmują rumianku i herbaty wykonane z korzenia lukrecji, eukaliptusa, berberysu lub innej herbaty można mieszać z ocet jabłkowy cydr, cytryny, miodu i pieprzu cayenne , Papryka ostra jest wysoko ceniony jako naturalny środek na ból gardła. Będzie najprawdopodobniej użyć do 1/8 łyżeczki., Ale nie należy używać więcej. Jeśli nie chcesz pić tej mieszaniny jako herbaty, można mieszać inne rozwiązanie, które wykorzystuje czosnek, miód i pieprz cayenne; wykorzystać łyżkę wziąć okolicznościowe łyki nim (Natural Strona główna zadośćuczynienie w Referencje poniżej). Cynamon może być również używany, aby pomóc ból gardła.

Przeziębienie

Jeden prosty ziołowy, które można znaleźć w każdym sklepie ze zdrową żywnością jest Echinacea. Echinacea jest podejmowana przez wielu ludzi, aby spróbować zapobiec przeziębieniom, ale w rzeczywistości, to faktycznie lepiej wziąć gdy masz zimno, ponieważ może zmniejszyć nasilenie objawów.

Czosnek jest bardzo pomocne w otwarcie drogi oddechowe, pomaga lepiej oddychać. Może także pomóc obniżyć swoje gorączkę jeśli pić go w zupie. Herbata imbir miód cytryna lub herbata są również pomocne.

Dla wielu pacjentów, zatkany nos jest najbardziej irytującą rzeczą o zimnie. Istnieje kilka środków zaradczych, które mogą w tym pomóc, a oni to kurkuma zmieszane z mlekiem i tamaryndowca gotowane w wodzie z czarnego pieprzu. Możesz również wdychać kurkuma, aby pomóc pozbyć się wszelkich duszności może być to.

Wniosek

Jest tak wiele książek i stron internetowych, które mogą być badane przez co w domu preparatów ziołowych, ale środki te muszą być podejmowane z troski i wielu badań. Istnieje wiele możliwych interakcji, i dobrze jest skonsultować się z lekarzem przed wizytą.