adcov.com

Blister leki gorączka

Blister leki gorączka


Pęcherze gorączka są powszechnie nazywane opryszczkę. Takie pęcherze na lub wokół warg. Pochodzą z wirusa herpes simplex. Ponieważ są one wirusów, są bardzo zaraźliwe. Ważne jest, aby rozpocząć leczenie na gorączkę blister tak szybko, jak można zauważyć to tak, że można pozbyć się go szybko.

Olej z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego jest olejek eteryczny, którego można użyć, aby pozbyć się swojego gorączka blistrze. Posiada właściwości przeciwwirusowe, które oznacza, że ​​może walczyć z wirusem, który powoduje gorączkę blister. Zastosuj jakiś olejek z drzewa herbacianego, po umyciu twarzy i suszono go. Wystarczy kapać dwie krople na każdej gorączki blistrze. Zrób to raz po przebudzeniu i po przed snem w nocy, aż gorączka blister nie jest już widoczny.

Aloes roślin

Aloes jest znany ze swojej zdolności do uzdrawiania ciała, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Odciąć końcówkę od zakładu aloesu i otwórz go. Natrzeć wnętrze aloe na gorączka blistrze i wyrzucić. Powtarzaj to dwa razy dziennie, aż gorączka blister nie ma. Rośliny Aloe można znaleźć w różnych przedszkolach.
Również może chcesz napić się soku z aloesu dziennie. Można znaleźć sok z aloesu w sklepach ze zdrową żywnością.

Nadtlenek

Gorączka blister wymaga wilgoci, żeby żyć, więc ważne jest, aby zacząć natychmiast wysycha gorączka blister. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, to wziąć małą miskę i wypełnij ją wodą utlenioną. Połóż trzy bawełniane kulki w nim przez cały dzień. Po każdym posiłku, przemyj gdzie masz blister gorączka wodą z mydłem, a następnie przepłukać go z jednym z waciki. Upewnij się, że nie wolno dotykać gorączka blister, czy można go rozprzestrzeniać i dostać kolejną. Zawsze myj ręce po zakończeniu stosowania nadtlenku.