adcov.com

Black Walnut Hull Leczenie Wyprysk

Juglans nigra L., znany również jako orzech czarny, jest stosowany do leczenia dolegliwości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Mimo, że nie ma dowodów naukowych, że jest ono stosowane do leczenia chorób skóry, takich jak egzema i czyraki, opryszczki.

Historia

Według Wydziału Rolniczego Uniwersytetu Purdue, indiańskich plemion wykorzystane wszystkie części czarnego orzecha, w tym łuski, kory i liści. Używali go jako herbatę, pasty do zębów i choroby lekarstwo, pasty leczniczej, odstraszający owady i pcheł i brązowy barwnik.

Składniki aktywne

Juglon, garbniki i jod są naturalne składniki aktywne znajdujące się w orzech czarny. Juglon jest środkiem grzybobójczym, paracide i bakteriobójcze; garbniki zmniejsza stany zapalne i pomaga z bakterii i owadów; i jod ma właściwości antyseptyczne.

Leczenie wyprysku

Dr. J. Loretta Standley, że ze względu na właściwości antyseptyczne czarnej łuski orzechów włoskich, są one stosowane do leczenia chorób skóry, takich jak wyprysk. Według Zielona Apteka Herbal Handbook, właściwości przeciwzapalne znaleziono w łuski czarnego orzecha włoskiego są przydatne w przeżywając podrażnień skóry, infekcje i urazy.

Black Walnut Nalewka

Umieść 02:58 zielone nieskazitelnej orzechy włoskie z muszli na do słoika kwarta wypełnione ¾ pełnej wódki. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu przez trzy dni, a następnie wyjąć orzechy włoskie.

Nalewka Wykorzystanie

Dr John R. Christopher stwierdza, że ​​jesteś zastosować kompres na obszarze podrażnionej i pokrycie z tworzywa sztucznego, lub wykąpać powierzchnię z czarnym orzech herbaty kilka razy dziennie.