adcov.com

Biorąc zbesztać człowieka

Biorąc zbesztać człowieka


Kleszcze są jednymi z najgroźniejszych gryzących błędów, mimo ich gryzienie jest tylko lekko irytujące. Ponieważ są pasożyty, które żywią się krwią zwierząt, jak komary, mogą być wektory choroby, które niosą wyniszczające dolegliwości, takich jak choroby z Lyme i tężcowi. Usunięcie kleszcza wymaga finezji, jak to jest łatwiejsze do czyszczenia i sterylizacji ukąszenie kleszcza, jeśli na żywo jest namówił z rycie pod skórę.

Jak kleszcza Bites

Kleszcze przyczepiają się do skóry różnych organizmów przez ich hakowych i kolczastych części jamy ustnej, picie do syta krwi przed odłączeniem. Większe kleszcze mogą karmić przez jakiś czas i są łatwiej zauważyć. Smashing lub zabicia kleszcza, gdy jest on podłączony do Twojej skóry sprawia, że ​​trudniejsze do usunięcia.

Insect Spray

Kleszcze należy spryskać kleszcza lub błąd specyficzne zewnątrz sprayu, który jest zwykle oparty na geranium. Ten przemian irytuje i dusi kleszcza, co powoduje, że spontanicznie odczepić się i kopie się z nory, że ma trochę w skórę.

Pinceta

Przy użyciu pęsety delikatnie podnieść i szczotki lub w inny sposób usunąć kleszcza jest najlepszym sposobem, aby pozbyć się kleszcza, które zakopane w skórę. Po użyciu spray na owady, chwytając kleszcza pęsetą można utrzymać go z doczepić się do Twojej skóry. Większość kleszcze są wielkości nasion sezamu, więc za pomocą pęsety jest znacznie bardziej korzystne, aby za pomocą palców lub innego narzędzia.

Czego unikać

Korzystanie z niektórych rodzajów podróbkami na skórze, jak na bazie acetonu zmywacz do paznokci lub klejem drażnić i dusić kleszcza, jest więcej kłopotów niż to warte, jak te chemikalia również podrażniać skórę. Niektóre zabiegi, jak wazelina, może rzeczywiście zrobić nora kleszcz głębiej, tym trudniejsze do wyodrębnienia.