adcov.com

Biopsja skóry spowodowane przez RSD

Co to jest RSD?

RSD jest zwrotna sympatyczny Duchenne'a, forma Zespół algodystroficzny. Nie wiadomo, czy to być klasyfikowany jako nerwów lub zaburzenia zapalnego, jak to przedstawiono cechy obu. Zaburzenie rozpoczyna się od wpływu na miejsce urazu. Choć szkoda może leczyć, skóra doświadczy silnego wrażenia pieczenie lub porażenia prądem, który rozprzestrzenia się w całej kończyny. Ruch lub dotykanie kończyny powoduje ból nie do zniesienia, co oznacza, większość osób cierpiących unieruchomić kończynę do punktu atrofii. Objawy zewnętrzne obejmują zmiany w pigmentacji skóry i znaczny stan zapalny.

Co to jest biopsja skóry?

Biopsji skóry jest procedura medyczna, w której żywe komórki skóry tnie się lub w inny sposób usunąć z pacjenta. Lekarze następnie analizy tych komórek. Biopsje skórne, podobnie jak wszystkie biopsjach odbywa się w celu sprawdzenia przypuszczalnego diagnozy. W większości przypadków, guzy nowotworowe lub wysypki podlegają biopsji skóry.

RSD Diagnoza

Dystrofię refleksyjne trudno jest zdiagnozować zaburzenia w to początkowe objawy wydają się być jakaś forma uszkodzenia nerwów, a nawet wysypka. Biorąc pod uwagę, że choroba pojawia się wokół miejsca urazu, lekarze podejrzewają, zakażenie rany, zanim rozważy możliwość wzrokowego lub stanów zapalnych. Biopsji skóry, zwany biopsji goleniem, w którym tylko zewnętrzna warstwa naskórka jest usunięta, jest wykonywana tak, że skóra może być kontrolowane na obecność komórek zniekształcone. Należy je znaleźć, diagnoza RSD jest; Należy je znaleźć w firmie mikroskopowych zmian nerwowych, po czym diagnoza kauzalgii wtórnej formy, zespół złożonego regionalnego bólu, jest zamiast tego.