adcov.com

Bilans Sprzęt do specjalnych potrzeb

Bilans Sprzęt do specjalnych potrzeb


Specjalne potrzeby z często występują zaburzenia równowagi po udarach, urazach głowy, wewnętrznych problemów ucha, ataki lęku i paniki, a kwestie związane z widzenia-. Osoby z problemami bilansowania problemy występują zawroty głowy, omdlenia, brak stabilności fizycznej. Małe dzieci ze specjalnymi potrzebami często doświadczają problemów bilansowania kiedy zaczynają toddling i poruszania się. Sprzęt dla równowagi i koordynacji umiejętności szkolenia dla dorosłych i dzieci jest od szczególnych potrzeb i dostawców zębatych siłownia, ale nigdy nie powinien być stosowany bez nadzoru lekarza czy zgody.

Huśtawki i balansuje Deski

Huśtawki, balansuje lub deski bilansowania się w okrągłych lub prostokątnych kształtów i są albo wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna. Podczas wchodzenia na pokład, to przenieść, a użytkownicy są zobowiązani do korzystania z ich umiejętności bilansowania zachować powierzchnię nawet. Płyty dostępne są wyważania dla dorosłych i dzieci oraz kosztów między 26 dolarów i 60 dolarów w roku 2010.

Bilans Belki

Mijania bilansowe są często używane w gimnastyce, ale są doskonałym narzędziem do poprawy kondycji, równowagi dynamicznej, umiejętności motoryczne i koordynację dla osób o szczególnych potrzebach. Użytkownicy są po prostu wymagane chodzić deskę bez wysuwania się. Belki Saldo dla dorosłych dostępne są w drewnie, a dla dzieci w wytrzymałego tworzywa sztucznego lub pianki. Ceny w 2010 roku wyniosły 100 dla belek dzieci i $ 400 dla belek dorosłych.

Walkers pedałów

Pieszych składają się z dwóch pedałów pedały, cztery koła i, w zależności od umiejętności i potrzeb, boczne uchwyty do trzymać. Aby rozpocząć, dzieci krok na pedałach, chwycić uchwyty i uczynić ruchy pompowania nogami, aby przejść do przodu lub do tyłu. Korzystanie spacerowiczów pedału poprawia równowagę, koordynację ręka-oko i refleks dla dzieci specjalnej troski; chodziki pedałów nie są dostępne dla dorosłych. Sprzęt kosztuje około 80 dolarów w roku 2010.

Fizjoterapia Piłki

Fizjoterapia kulki są popularne głównie ze względu na wiele możliwości, które oferują do użytku. Kulki są w różnych rozmiarach i są szczególnie przydatne dla osób o znacznym stopniu niepełnosprawności i specjalnych potrzeb, mogą rozwijać równoważenia umiejętności przy niewielkim wysiłku, po prostu siedzi lub leży na powierzchni kuli. Fizjoterapia kulki kosztować od 40 dolarów w 2010 roku.

Rolki i lufa indeksuje

Baryłka indeksuje i bułki są jak nadmuchiwane zestawy lub twardego tworzywa sztucznego i są specjalnie zaprojektowane, aby kwestionować umiejętności motorycznych, koordynacji i równowagi dla osób z niepełnosprawnością i specjalnymi potrzebami. Dzieci i dorośli mogą siedzieć wewnątrz albo na wierzchu cylindra i przesunąć urządzenie same lub są one obracane przez kogoś innego. Od 2010, indeksuje beczkę i bułki kosztują między 300 dolarów i 400 dolarów i są dostępne w rozmiarach dla dzieci i dorosłych.

Maty asekuracyjne

Maty asekuracyjne są pływanie narzędzi basen ćwiczenia odpowiednie do użytkowania przez osoby o specjalnych potrzebach, uszkodzenia mózgu lub znacznym stopniu niepełnosprawności fizycznych. Maty, które mogą być dostosowane do użytku przez dzieci i dorosłych, zapewniają flotacji do ćwiczenia równowagi, ćwiczenia koordynacyjne i terapii relaksacyjnej. Maty asekuracyjne zostały wycenione na 40 dolarów w 2010 roku.

Trzykołowe i Recumbents

Dorośli i dzieci z problemami bilansowania są zazwyczaj zapobiec stosując konwencjonalne rowery, ale specjalnie trikes, recumbents rowerów i samochodów z trzech i czterech kołach, nie tylko pozwoli na większą mobilność, ale również pewną ilość bilansowania i szkolenia koordynacji. Trzykołowe w 2010 roku rozpoczął się 200 dolarów, podczas gdy recumbent rowery kosztować około 2200 dolarów.