adcov.com

Biceps Ścięgna Leczenie

Biceps ścięgien jest stanem, który pojawia się w regionie, w którym góra mięśni biceps spełnienia ramię. Są to zarówno chirurgiczne, jak również nie chirurgiczne zabiegi dostępne na biceps ścięgien. Możesz również muszą przejść fazę post-leczenia rehabilitacyjnego, że dostanie poszkodowanej ramię z powrotem do dobrej kondycji.

Nie chirurgiczne leczenie

Lekarze pierwsza próba leczenia biceps ścięgien bez operacji. Leczenie polega na dawaniu właściwego odpoczynku do poszkodowanej ramię. Leki przeciwzapalne mogą być również stosowane w celu złagodzenia bólu i pomóc w odzyskaniu pacjentów.

Chirurgia

Operacja jest to zalecane, gdy inne metody leczenia nie wykazują swoje działanie lub jeśli nie jest podstawowy problem barku. Najczęstszym chirurgii w leczeniu ścięgna biceps jest acromioplasty.

Acromioplasty

W tej procedurze, przednia część acromion jest usuwany. Acromion jest funkcją w łopatki, wraz z procesem coracoids, który rozciąga się poprzecznie nad stawu barkowego. Startu niewielką część acromion dodaje więcej przestrzeni pomiędzy głowy kości ramiennej i wyrostka barkowego łopatki. To usuwa ciśnienie z tkanek miękkich (ścięgna), które znajdują się pomiędzy.

Rehabilitacja nie chirurgiczne

Początkowo leczenie koncentruje się na usuwaniu objawów choroby. Jak twoje ramię staje się lepsze, stosowane są specyficzne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni biceps. Terapie te mogą trwać od czterech do sześciu tygodni.

Rehabilitacja chirurgiczna

Rehabilitacja obejmuje chirurgiczne leczenie lód i elektrycznej stymulacji kontroli obrzęk i ból. Leczenie może również obejmować masa w celu zmniejszenia bólu mięśni. Terapia może trwać siedem do ośmiu tygodni.