adcov.com

Białe plamy na skórze na małych dzieci

Białe plamy na skórze na małych dzieci


Dwa warunki, Łupież alba łupież pstry, może spowodować białe plamy na skórze dzieci. Lekarz może traktować je miejscowo, choć może to zająć trochę czasu, aby kolor wraca do normy.

Identyfikacja

Łupież alba jest pojawienie się białych, złuszczających, które wahają się od 1 do 2 cm średnicy i pojawiają się w szyję i ramiona dzieci. Grzybica versicolor jest spowodowane przez grzyby, który żyje na skórę i powoduje nierównomierne zabarwienie.

Funkcje

Najczęściej u młodzieży i młodych dorosłych w wieku od 15 do 30 lat, łupież pstry może się zdarzyć w każdym wieku, małe włączone.

Diagnoza

Pediatra może zeskrobać małą próbkę skóry w celu potwierdzenia diagnozy. Ta procedura jest bezbolesny i polega na pobraniu próbki z jednego z przebarwionych plastrów.

Leczenie

Miejscowe lek przeciwgrzybiczy leczy łupież pstry. Balsam jest stosowany wraz z filtrem przeciwsłonecznym, aby zapobiec ciemnienie plam w leczeniu łupieżu alba. Z tym ostatnim, lekarz może przepisać również miejscowe krem ​​sterydowy.

Rozważania

Nawet wtedy, gdy traktuje oba warunki, białe plamy mogą pozostać. To może trwać co najmniej kilka tygodni, zanim zdrowa skóra dostosowuje kolor, aby dopasować otaczających skórę.