adcov.com

Bezpieczne Cukier Zamienniki

Bezpieczne Cukier Zamienniki


Konsumenci poszukują zdrowszego, niskokaloryczną alternatywę dla zwykłego cukru kilka substytutów cukru do wyboru. Mogą rozważyć wykorzystanie sztucznych substancji słodzących, które zostały zatwierdzone przez Food and Drug Administration, takie jak sacharyna lub aspartam. Te sztuczne słodziki mogą pozwolić im cieszyć się sam słodki smak cukru, ale z małym lub bez kalorii, zgodnie z Mayo Clinic. Konsumenci mogą również rozważyć korzystanie z wielu różnych rodzajów naturalnych słodzików dostępnych na rynku.

Splenda

Splenda, znany również jako sukraloza, został zatwierdzony przez FDA w 1998 roku Obecnie, dodaje się ją do wielu różnych produktów i stosowane do wytwarzania wszystkich typów pokarmów. Sukraloza jest wykonany za pomocą cukru i niewielkie ilości chloru, które powoduje słodzik zero kalorii według Sucralose.org. Chociaż niektórzy lekarze twierdzą, że sukraloza nie wystarczające badania zostały przeprowadzone w celu określenia jego skutków długoterminowych, organizacje takie jak stan kalorii Rady Kontroli, że badania zostały przeprowadzone w celu określenia bezpieczeństwa sukraloza od ponad 25 lat. Według Rady Kontroli kalorii, badania te wskazują, że Splenda może być spożywany przez kobiety w ciąży, dzieci i chorych na cukrzycę.

Truvia

Rebiana jest sprzedawany jako substytut cukru naturalnego zwanego Truvia. Jest to jeden z najnowszych słodzików dostępnych w Stanach Zjednoczonych; został zatwierdzony przez FDA w 2008 roku i zaczął sprzedawać w 2009 roku Zgodnie z danymi producenta (Cargill), rebiana lub reb pochodzi z liści rośliny stewii. Truvia zawiera również inne składniki, w tym naturalne aromatyzujące i środek słodzący w masie zwanego erytrytol, który jest również naturalne. Truvia to produkt bezglutenowy, że nie podnosi poziomu cukru we krwi i powodują próchnicę. Cargill przytacza szereg badań, w których Truvia bezpieczeństwa stwierdzono, by być bezpieczny dla diabetyków, kobiet w ciąży i dzieci.

Syrop z agawy

Syrop z agawy jest naturalnym słodzikiem, który pochodzi z agawy. Nektar jest sprzedawany w ciemnych lub jasnych syropów podobnej do miodu lub syropu klonowego. Syrop z agawy ma długą historię wykorzystywane do celów leczniczych i jako przyprawa. Podobnym do cukru, że składa się z fruktozy i glukozy. Jednak agawy nie podnieść poziom cukru we krwi, jak zwykłego cukru, ponieważ zawiera więcej fruktozy niż glukozy, zgodnie z AllAboutAgave.com. Podczas badania nie zostały przeprowadzone w celu określenia, czy agawy jest bezpieczny dla diabetyków, umiarkowane ilości mogą być wykorzystywane do gotowania, pieczenia lub jako alternatywa dla zdrowsze sztuczne środki słodzące i cukrów rafinowanych.