adcov.com

Autyzm i komunikacja Działalność

Autyzm i komunikacja Działalność


Dzieci ze zdiagnozowanym autyzmem mają deficyty komunikacyjne. Wiele gier planszowych i oprogramowanie są dobrze przystosowane do nauczania dzieci z autyzmem, jak rozpoznać sygnały społeczne, na zmianę, rozwiązywania problemów i działają wspólnie.

Gry planszowe, w wieku od 3 do 6

Gry dla młodszych dzieci to Bambino Dino, w których dzieci muszą współpracować z innymi graczami, aby zapisać Dino z wód wkracza. Drzwi to kolejny sekret spółdzielnia gra, w której gracze muszą rozwiązać problemów, zastanawianie się wskazówki, które wskazują na złodzieja, który kradnie cenne przedmioty z rezydencji. Nawet klasyczne gry Candy Land and Wgłębienia i Drabiny uczyć dzieci z autyzmem, jak czekać na kolei obsłużyć frustracji i używać odpowiednią komunikację.

Gry planszowe, 7 i starsze

Chodźmy Żeglarstwo to doskonała gra, która zachęca do współpracy, umiejętność pracy w zespole, jak dzieci pracują razem płynąć swoją łodzią do miejsca przeznaczenia. DGA Telewizja daje dzieciom możliwość pracy jako producentów z siedmiu koncertów. Muszą one pracować razem skutecznie, aby utrzymać wysokie oceny. Dzieci z autyzmem będą uczyć się czytać twarze, rozpoznaje niewerbalne sygnały i komunikowania się w sposób, który jest społecznie akceptowalne. Dzieci z autyzmem wyższej funkcjonującej, takie jak te z zespołem Aspergera, zwłaszcza korzystać z klubów szachowych, grup robotów Lego, zespołów i innych spotkań, które kładą nacisk na wspólny interes.

Floortime Activites

Działania Floortime wiążą się na podłodze i zaangażowanie na poziomie dziecka i zapraszając ją do wyjścia z jej świata, takich jak gra peek-a-boo zachęca dziecko do obserwacji i kopiowania. Angażując ją w miłej i naturalny sposób przyciąga ją i zachęca dwukierunkową komunikację i uczestnictwo w działalności społecznej.

Oprogramowanie

FaceSay Umiejętności Społecznych Program uczy dzieci, jak czytać mimikę. Twoje dziecko nauczy się rozróżniać wyrazu twarzy, koncentrując się na subtelne zmiany oczu i brwi na twarzy. Oprogramowanie to jest skuteczne w nauczaniu niewerbalne sygnały. Wiele dzieci z autyzmem wygląda na ustach osoby rozmawiając. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do http://www.FaceSay.com.

Całość gry

Inne gry, które są aktywne i zachęcają do interakcji społecznych, słuchania i kopiowanie jest Simon mówi, ukryć-n-poszukiwania, znacznik i czerwone rover. Każdy sport zespołowy zachęca słuchania i zachęca dziecko z autyzmem pozostanie dostrojony do zespołu i gry.

Rozważania

Prawie każda gra będzie wspierać komunikację. Przy odpowiednim wsparciu i tyle cierpliwości i zachęty, większość dzieci z autyzmem mogą czerpać ogromne korzyści z bycia częścią grupy, grać w gry, a ich sukces.