adcov.com

Autologicznych komórek macierzystych Leczenie kręgosłupa

Autologicznych komórek macierzystych Leczenie kręgosłupa


W samych Stanach Zjednoczonych istnieje około 400 tysięcy pacjentów z ciężkimi urazami rdzenia kręgowego, w wyniku całego lub częściowego unieruchomienia. Około 7800 nowych przypadków występuje każdego roku. W Chinach, około 60.000 nowych przypadków ciężkiego uszkodzenia rdzenia kręgowego występują w ciągu roku. W obu krajach i ndash; i na całym świecie & ndash; mniej ciężkich przypadkach degeneracji lub uszkodzenia kręgosłupa i rdzenia kręgowego w liczbie milionów. Badania przy użyciu autologicznych komórek macierzystych - pobranych od pacjenta własnej krwi lub szpiku - posiada obietnicę bardziej radykalnego leczenia.

Rodzaje problemów z kręgosłupem

Strona American Academy of Surgeons ortopedyczne daje pojęcie o ilości problemów nasze kolce mogą być poddawane. Po pierwsze, są złamania szyjki macicy, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa. Wady wrodzone, wypadki i choroby zwyrodnieniowe prowadzić do innych schorzeń przewlekłych, w tym osteoporozy, kręgoszczeliny, struniak, zwężenie kanału kręgowego i przepuklina dysków. W historycznym medycyny ortopedycznej, każdy stan wymaga szczególnego traktowania, często jedynie do radzenia sobie z niepełnosprawnością i złagodzić ból, a nie leczyć problem.

Przebudowa Spine

Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Stroke (NINDS) bada możliwość odbudowy rannego rdzeń kręgowy i centralny układ nerwowy. Jego oferty badawcze nadzieję, że uszkodzenia rdzenia kręgowego może być odwrócone przez odnawialnych aksonów, długich włókien komórek nerwowych, które przenoszą wiadomości wychodzące. Jedna metoda przeszczepiania przeszczepy komórek w rdzeniu kręgowym. Korzystanie z tej procedury, NINDS odnotowała pewne sukcesy z zwierząt w rosnących aksonów po wszczepieniu komórek macierzystych. Naukowcy przyznają jednak, że nadal istnieje wiele wyzwań, aby spełniać, w tym opracowanie odpowiednich warunków dla tych komórek macierzystych, aby wykonywać swoją pracę.

Obietnica z komórek macierzystych

Najnowsze badania naukowe wskazują, że przy użyciu autologicznych komórek macierzystych może zrobić więcej niż złagodzenia bólu. Badanie przeprowadzone przez firmę Beike Biotech następuje postęp 38 pacjentów, którzy otrzymali ich leczenie komórkami macierzystymi. Po roku, 48 procent stwierdziło poprawę; liczba ta wzrosła do 58 procent po dwóch latach.

Z siedzibą w Shenzhen, Chiny, Beike Biotech zapewnia komórek macierzystych do innych obiektów. Na jej stronie internetowej poinformował, że w 1400 pacjentów z urazami rdzenia kręgowego, i bdquo; dobry procent pacjentów, którzy otrzymali przeszczep komórek macierzystych czują, że leczenie pomogło & hellip; kwalifikują się do poprawy ich życia & rdquo z.; Począwszy od 2010 roku, komórki macierzyste Beike zostały w badaniach klinicznych dotyczących urazów kręgosłupa w Argentynie, Chinach i Portugalii, a badania są po prostu zaczyna się w Stanach Zjednoczonych. Firma twierdzi, że do roku 2020, jej leczenie będzie dostępne dla ogółu społeczeństwa.

W podobnym badaniu przeprowadzonym przez Rosyjską Akademię Nauk Medycznych, leczenie pacjentów z urazem rdzenia późno państwowej udziałem komórek szpiku autologiczny kości wykazały, "wzrost silnika i aktywności sensorycznej."

Macierzystych terapii komórkowej i rehabilitacji

W badaniach Beike pacjentów różniły się wynikami dostali. Niektórzy doświadczeni ulepszenia bez regresu. Niektórzy doświadczeni zwiększoną wytrzymałość i koordynację. Ci, którzy widzieli największą poprawę dodał również rehabilitacji po leczeniu. Ale 42 procent pacjentów zgłosiło, że nie doświadczyli oni korzyści.

Klinik oferuje zabiegi

Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad komórkami macierzystymi (ISSCR) śledzi klinik oferujących badania nad komórkami macierzystymi, większość z nich za granicą. Jego strona internetowa daje wytyczne dotyczące sprawdzania tych klinik. Po pierwsze, należy skonsultować się z lekarzem, który jest specjalistą w swojej sprawie. Ona nie może być zachęcające, ale powinny pomóc zadawać właściwe pytania. Następnie starannie zbadać klinikę zastanawiasz się. Dowiedzieć się, czy można go uzasadnić swoje roszczenia. Należy uważać na obietnice kliniki, dla większości z tych klinik nie są finansowane obiektów doświadczalnych, ale na zysk przedsiębiorstwa. Upewnij się, aby uzyskać formę pisemną opłat. Upewnij się, że wiesz, co planu tworzenia kopii zapasowych klinika ma w przypadku zagrożenia wynikające z jej leczenia. Również sprawdzić się na tle medycznym i doświadczenie kliniki i rsquo; s personel.