adcov.com

Atrybuty Przyprawy

Atrybuty Przyprawy


Oprócz dodawania skórkę na posiłek lub do domu, zapach, przyprawy są stosowane jako suplementy leczniczych. Wiele przyprawy posiadają właściwości regeneracyjne, które mogą pomóc we wszystkim z łagodnego rozstrój żołądka do łagodzenia bólu stawów.

Przeciwskurczowe

Przyprawy przeciwskurczowe pomagają tłumić skurcze i drgawki mięśniowe. Liści mięty są powszechnie dostępne przeciwskurczowe, często rozdrabniane i wykorzystywane w torebki herbaty, aby uspokoić ciało i łagodzą skurcze w żołądku. Czosnek jest kolejnym powszechne przyprawy, które mogą przyczynić się do zmniejszenia skurcze jelit. Zwiększa on naturalną produkcję żółci w wątrobie zmniejsza się i dyskomfort pacjenta przed gazów w żołądku. Szafran szafran jest mniej znany przeciwskurczowe, które mogą być zmielone na proszek i spożywana jako herbaty lub przyprawa do ryżu. Jednak szafran musi być używany z uznania, a przedawkowanie może być śmiertelne.

Pomoce pokarmowy

Imbir jest łatwo dostępny przyprawa, który wspiera i mnoży wytwarzanie śliny i soków trawiennych, łagodzenie bólu skurcze, niestrawności, wzdęcia i biegunkę. To pomaga także w oczyszczeniu i oczyszczanie jelit i nerek. Olej hyzop jest pomocne w łagodzeniu kolki i gazów bóle i liście hyzop może być stosowany w herbacie na trawienie. Trawa cytrynowa, liście laurowe i liści mięty zostały również znane, aby pomóc w niestrawności.

Anti-Inflammatory

Oprócz wspomagania trawienia, imbir może zmniejszyć obrzęk i stan zapalny w stawach, co czyni go przydatnym uzupełnieniem tych z zapaleniem stawów i wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Kurkuma, indyjska przyprawa, jest również uznawana jako naturalny środek przeciwbólowy i leczenia przeciwzapalnego w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Inne przyprawy, takie jak rozmaryn, liść laurowy, lukrecji, ziele mięty i mogą być stosowane w herbacie lub okładów jako środka domu zapalenia stawów i ból stawów.

Ciśnienie krwi i choroby serca

Poza wspomagając proces trawienia, regularne spożywanie czosnku może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko zakrzepów i zawałów serca. Nadmierne ilości cukru i soli w jednej diety może zwiększyć ryzyko chorób serca, ale cynamon i rozmaryn zapewnić zdrowe dla serca substytuty. Mielony cynamon poprawia krążenie i zmniejsza poziom glukozy we krwi, stanowiąc alternatywę dla oczyszczonego słodkiego cukru. Wymiana soli w jednej diety z rozmarynu zwiększa przepływ krwi do serca i wzmacnia słabe naczynia włosowate.