adcov.com

Asymetryczny Bóle stawów

Asymetryczny Bóle stawów


Doświadczenie stawów po jednej stronie korpusu tylko nie jest niczym niezwykłym. Bóle stawów może wystąpić z asymetryczną typów zapalenia stawów, chorób, urazów, napięte mięśnie i punktów spustowych. Bóle stawów asymetryczne ma lepsze lub gorsze niż symetryczny ból.

Artretyzm

Reaktywne i łuszczycowe zapalenie stawów może powodować ból stawów asymetryczne. Łuszczycowe zapalenie stawów jest chorobą zapalną stawów stan, który może towarzyszyć łuszczycy (stan skóry, co powoduje świąd, zaczerwienienia i suchości); Wyniki reaktywne zapalenie stawów po infekcji w organizmie.

Zapalenie ścięgien

Zapalenie jest przywiązanie zapalenie kości i ścięgna (więzadła) i często ten warunek będą czuć się jak bóle stawów. Zapalenie często dotyczy tylko jednego obszaru. Calcific ścięgna powoduje dodatkowy wzrost kości lub złogi wapnia w stawie.

Urazy

Upadki, wypadki samochodowe, używać zbyt wielu obrażeń od powtarzalnych ruchów i urazy sportowe mogą prowadzić do bólu stawów. Ból stawów związanego z urazami może być asymetryczny w zależności od miejsca i rodzaju uszkodzenia.

Punkty spustowe

Punkty spustowe są węzły lub wrażliwe punkty na danym mięśniu. Te często można odnieść ból innych obszarów ciała, zgodnie z Valerie Delaune, ekspert punktu wyzwalania i autora. Położenie punktu wyzwalania może powodować ból stawów jednostronnie.

Inne przyczyny

Choroby takie jak syndrom wirusa Epsteina-Barr, boreliozy, a nawet grypa może powodować ból stawów, który jest asymetryczny. Zapalenie szpiku i kości, infekcje kości może prowadzić do bólu stawów na jednej lub obu stronach korpusu. Warunki, takie jak depresja i lęk również mogą powodować ból stawów asymetryczne.