adcov.com

Aromaterapia Mieszanki Przepisy Sinus

Aromaterapia jest praktyka, która jest już od tysięcy lat, ale nie została przebadana przez naukowców. Jednakże, wiele olejki eteryczne i olejki mieszanek oleju uważa się za przydatne w łagodzeniu zatok. Istnieje popularne produkty, które zawierają istotne mieszanek oleju, takie jak te w tym artykule, że można zrobić samemu przy odrobinie wiedzy.

Olejki eteryczne dla zatok

Olejki eteryczne są oleje roślinne, które zostały wyekstrahowane z roślin za pomocą pary wodnej lub destylacji chemicznej. Chociaż nie ma wiele wspieranie badań, University of Maryland Medical Center sugerują, że niektóre olejki eteryczne mogą zmniejszyć zatory i stan zapalny. Popularne wybory do mieszanek zatok należą: eukaliptusowy, kamfora, jodła, lawenda i majeranek. Jeżeli masz astmę, rozedmę płuc i innych chorób dróg oddechowych, należy unikać eukaliptus i monitorować reakcję na wykorzystanie dowolnego olejku.

Aromaterapia Aplikacje

Aromaterapii wykorzystuje olejki zawieszoną w nośnikowym oleju, w prawie wszystkich zastosowaniach. Olej Nośnik może być stały, taki jak olej z palmy kernel lub z orzechów kokosowych lub ciekłym olejem, takim jak oliwa z oliwek lub słonecznika. Użyj około pięciu kropli olejku w każdej jedna uncja z stałego lub ciekłego oleju i rozetrzeć na klatce piersiowej, aby pomóc podgrzewania pary do inhalacji. Rozpraszacze, takie jak trzcina lub ściereczek mogą być wykorzystane do przeprowadzenia olejki eteryczne. Trzciny są w szklanym pojemniku z mieszaniną wody infuzji z olejków eterycznych. Dodaj 10 do 15 kropli olejku na szklankę wody i dobrze wymieszać. Pary jest kolejnym popularnym sposobem dystrybucji aromat olejków eterycznych do inhalacji. Podgrzewania wody i zdjąć ze źródła ciepła przed dodaniem około 10 kropli olejku na dwie szklanki wody.

Przepisy Mieszaj Sinus

Dodawanie olejki eteryczne używane do łagodzenia zatorów i zapalenia dla innych olejków eterycznych tworzy mieszanki aromaterapii różnych wpływ na nastrój i energię. Dla uplifting, ale relaks, zatok blend mix lawendy z eukaliptusa i korzystać w sposób wyboru, jak wyjaśniono powyżej. Doskonała nocna aromaterapia zatok mieszanka zawiera relaksujące właściwości jaśminu i jodły na skuteczną mieszankę zapachu drzewnej. Stymulujące dzienna mieszanka zawiera miętę i kamforę. Użyj dowolnej z olejków eterycznych samodzielnie lub mieszane razem do tworzenia mieszanek, które są najbardziej skuteczne dla Ciebie.

Ostrzeżenie

Olejki eteryczne nie powinny być stosowane wewnętrznie, chyba że zalecane przez doświadczonego aromatherapist. Nie stosuje się olejki bezpośrednio na skórę bez zawieszania w oleju nośnego lub poważnego podrażnienia skóry może rozwijać. Przy stosowaniu mieszanki do skóry, badanie obszaru do sprawdzenia czułości przed użyciem w szerokim obszarze. Olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane, a niektóre są toksyczne --- przechowywać w bezpiecznym miejscu, poza zasięgiem dzieci, jak w przypadku każdego innego leku.