adcov.com

Aromaterapia dla Weight Loss

Aromaterapia dla Weight Loss


Aromaterapia to sztuka i nauka za pomocą naturalnie wyodrębnione olejki kwiatowe i roślinne (esencje kwiatowe lub olejki eteryczne) do "Balans, harmonizacja i promować zdrowie ciała, umysłu i ducha", według Krajowego Stowarzyszenia Holistic Aromaterapia. Jest to szczególnie skuteczne dla utraty wagi, ponieważ ventromedial jądro gruczołu hypothalmus, która jest związana bezpośrednio z opuszki węchowej nosa, reguluje uczucie sytości. Innymi słowy, twój nos jest w stanie opowiedzieć swój mózg, że żołądek jest pełny i powstrzymać od pragnienie jedzenia.

Najlepsze Perfumy

Badania dr AR Hirscha, "Redukcja Odchudzanie przez drogi oddechowe z substancji zapachowych" ustalił, że trzy zapachy najbardziej korzystne dla utraty wagi są mięta, banan i zielone jabłko. Badanie i jego późniejsze książki "Podręcznik do doktora Hirscha Scentsational Weight Loss", zauważył, że aromaty ziół, które można używać do gotowania są również bardzo korzystne dla utraty wagi. Znajdziesz olejki eteryczne z następujących zapachów kulinarnych: różowy grejpfrut, bazylia, mięta, mięta, tymianek, rozmaryn, wanilia, cytryna, wapna i pomarańczowy. Większość kwiatów olejków eterycznych są nieskuteczne w odchudzaniu. Jednak te pikantne olejki eteryczne pomogą Ci pozostać na diecie poprzez zmniejszenie pragnienia, depresji i lęku: bergamotka, ylang-ylang, drzewa sandałowego i paczuli.

Metoda

Badania dr Hirsch ustalili, że najbardziej skutecznym sposobem korzystania z aromaterapii olejki do utraty wagi jest, aby powąchać je bezpośrednio z butelki. Nie wąchać zapach z obu nozdrzy w tym samym czasie. Zdjąć nasadkę wybranego olejku. Zamknąć jedną dziurkę palcem i wziąć trzy powolne i głębokie oddechy. Reszta na oddechu lub dwóch zamknąć drugą dziurkę i wziąć trzy bardziej powolne i głębokie oddechy. Wreszcie wymienić korek na swoje olejku. Minimalna kwota wykorzystania powinny być trzy razy dziennie, ale można powąchać olejki eteryczne, jak często, jak masz głodu. Wybierz trzy różne olejki do noszenia ze sobą każdego dnia. Twoje ciało lubi różnorodność żywności czuć syci. Powinny różnić się olejki eteryczne codziennie tak samo jak różnią się diety.

Łączący Perfumy

Możesz rozwijać miłość do niektórych zapachów i chcą je nosić jako perfumy. Olejki eteryczne w ich najczystszej postaci może być żrący dla skóry i należy zmieszać je z obu alkoholu i destylowanej mieszaniny wody lub umieścić je w oleju przewoźnika, takie jak olej migdałowy przed zastosowaniem olejków eterycznych na skórę. Możesz spróbować mieszania olejów cytrusowych z Ylang Ylang lub mieszania niektóre ostre zapachy razem. Dobrą zasadą jest, aby dodać od 09:55 kropli łącznie z połączenia olejów do półtorej łyżki oleju przewoźnika.

Przestroga

Olejki eteryczne to substancje silnie stężone i należy obchodzić się ostrożnie. Należy zachować ostrożność stosując je, jeśli masz alergie, astmy lub skóry warunków. Jeśli cierpisz na epilepsję, nadciśnienie lub zakrzepicy żył głębokich, olejki eteryczne przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Możesz uniknąć wykorzystania, jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią. Niektórzy ludzie doświadczają łagodne skutki uboczne, takie jak nudności, bóle głowy lub reakcje alergiczne na olejach.