adcov.com

Antybiotyk Leczenie reumatoidalnego Arthritsis

Osoby z reumatoidalnym zapaleniem stawów cierpi codziennie z bólu, sztywności i obrzęku stawach. W przeciwieństwie do innych rodzajów zapalenia stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów może spowodować trwałe uszkodzenie ciała. Naukowcy stale prowadzą badania, aby spróbować znaleźć lepsze zabiegi dla pacjentów. Stosowanie antybiotyków do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów obiecujące w wielu badaniach, nie jest akceptowany przez wszystkich specjalistów.

Zrozumienie procesu

Antybiotyki stosowane w badaniach obejmują klindamycyna, erytromycyna, tetracykliny, drugą generację doksycyklina, minocyklina i trzeciej generacji.

Wiele top naukowcy badają koncepcję, że reumatoidalne zapalenie stawów jest wywołany przez zakażenie. Jeśli okaże się, że w przypadku, pacjenci mogą być w stanie korzystać z antybiotykoterapią.

Mayo Clinic wykazały, że antybiotyki, minocyklina, doksycyklina, tetracyklinę i dapson obiecująco w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów przy zastosowaniu w połączeniu z innymi tradycyjnymi leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, takich jak metotreksat.

Zbadaj Badania

Zapalenie stawów Centrum Riverside, Kalifornia akcji wyniki swoich badań na stronie internetowej Conqueringarthritis.com. Centrum traktuje 255 dorosłych, którzy mieli średnio 53 lat, z łagodnym do ciężkiego reumatoidalnego zapalenia stawów z antybiotykami i udokumentowane swoje ustalenia w celu określenia, czy leczenie było skuteczne i bezpieczne dla pacjentów. Terapie antybiotykowe podano w uzupełnieniu do tradycyjnych metod leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów. Są one następnie tych pacjentów średnio dwóch lat dla tego badania. Badania wykazały, że 78 procent pacjentów w badaniu, co najmniej 20 procent w zakresie poprawy objawów; 53 procent cieszył lepiej niż 50 procent poprawy w łagodzeniu objawów; i 22 procent uczestników nie ma żadnej poprawy. Wnioski z badania był fakt, że antybiotyki są skuteczne i bezpieczne do stosowania u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Jednak nie wszyscy eksperci są przekonani, że leczenie antybiotykami jest pomocne u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Arthritis Foundation omawia ten zabieg na swojej stronie internetowej, Arthritis.org. Strona opinie kontrowersje, wskazując, że nie ma dowodów, z powodzeniem łącząc infekcji reumatoidalnego zapalenia stawów. W takiej sytuacji niektórzy badacze uważają, że ich wykorzystanie jako wątpliwe. Mimo to, Foundation Arthritis nie przyznają, że stosowanie antybiotyku minocyline w badaniach klinicznych okazały się przydatne w leczeniu bólu stawów i obrzęk pacjentów. Naukowcy nie byli w stanie dowiedzieć się, dlaczego warto, choć.

Porozmawiaj z lekarzem

Ważne jest, aby mieć rozmowę z lekarzem na temat leczenia. Lekarz może pomóc zdecydować, czy dodawania antybiotyków do leczenia standardowego Reumatoidalne zapalenie stawów jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie i przedstawi argumenty za i przeciw, aby rozważyć. Na przykład, ważne jest, aby zauważyć, że wiele antybiotyków, mają potencjał ma poważne efekty uboczne. Również antybiotyki mogą wpływać na skuteczność innych leków może być z natury.