adcov.com

Anonimowi Żarłocy w lub w pobliżu Cypress, Teksas

Anonimowi Żarłocy w lub w pobliżu Cypress, Teksas


Anonimowi Żarłocy (OA) jest globalną organizacją, która wspiera ludzi, którzy jeść kompulsywnie. Użytkownicy pracują z programem 12-kroku, aby pomóc im radzić sobie z ich problemów żywieniowych. Większość członków uczestniczyć bezpłatne spotkania grupowe, aby pomóc im powstrzymać się od kompulsywnego objadania się. Regularne spotkania odbywają się w miasteczku Cypress, Texas. Jeśli jesteś przygotowany do podróży do centrum miasta Houston 24 km, daleko większy wybór spotkań jest dostępny. Spotkania online i telefon może być również zorganizowane.

Spotkania w Cypress

W marcu 2011 roku, co najmniej dwa wolne cotygodniowe spotkania odbywały się w Cypress, w Teksasie. Według "Spotkanie celownika" narzędzia tego portalu OA, spotkanie otwarte dla początkujących odbywa się w każdą środę o godzinie 12 w Suite D Activity Center Family (14555 Skinner Rd., Cypress). Osoba kontaktowa dla tego spotkania jest LaShun (301-466-7467). Zgodnie z marca 2011 ogłoszenia na stronie internetowej społeczności Cypress Dzisiaj druga grupa zaczyna się w tym samym miejscu. Numer kontaktowy do tej grupy początkującej jest 281-702-0387.

W odległości 10 km

Dziesięć mil od miasta Cypress, w Bear Creek Village OA odbywają spotkania w każdy poniedziałek wieczorem na 6 pm spotkań Bear Creek są otwarte dla każdego, a w szczególności koncentruje się na programie i tradycji 12-OA kroku. Kontakt do grupy jest Camilla (281-890-8783). Spotkanie odbywa się w Bear Creek United Methodist Church (16000 falujący wody, Houston), w Adult szkółki niedzielnej Building.

W odległości 25 mil

Jeśli chcesz podróżować dalej, dostępnych jest kilka innych opcji konferencyjne. W czwartki na 18:30, spotkania odbywają się w OA pokoju E203 z United Methodist Church St Peter w Katy, 16 mil i nieco ponad pół godziny jazdy od centrum Cypress (20775 Kingsland Blvd., Katy). W poniedziałki o 7 wieczorem, spotkania odbywają się w Hosana Luterańskiego Kościoła (Ella Boulevard, Houston), 19 mil od Cypress. Na spotkaniu w sobotę rano, głowy do Scout Building Meeting w kościele św Michała Archanioła (1613 West 43rd Street, Houston), również 19 mil od Cypress, o godzinie 9.30. Lub udać się do Northwood unitarne Kościoła w The Woodlands (jeden tysięcy trzysta siedemdziesiąt Północna Millbend Drive Woodlands), 20 mil na północny wschód od Cypress, w piątki o godzinie 12 lub w niedziele o 7 wieczorem. Aby uniknąć opłat za przejazd i ruchu, korzystanie z lokalnych dróg.

Telefon lub spotkań online

Telefon i spotkania online nie wymagają opuszczenia komfort domu. Możesz uzyskać wsparcie od OA przez "udział" telefon lub spotkanie w Internecie. Te odbywają się w "czasie rzeczywistym" i są w pełni interaktywne. Aby znaleźć czas, który najlepiej odpowiada za telefon lub spotkania online, przejdź do strony globalnej OA (oa.org) i kliknij na "Znajdź online / Telefon Spotkanie" pod ikoną "Spotkania" w prawej górnej części domu strona. To narzędzie automatycznie rozpoznaje strefę czasową i będzie pochodzić z wielu różnych opcji. Szczegółowe instrukcje dotyczące ilości miejsca, aby zadzwonić lub odwiedzić, wymaganych kodów PIN i dokładnego czasu lokalnego trzeba zadzwonić lub zaloguj się znajdują.