adcov.com

Androderm Testosteron terapia

Androderm sprzedawany przez Watson Pharma, jest raz dziennie łata używane w leczeniu testosteronem. Jest to alternatywa dla sposobu leczenia tego typu, takie jak zastrzyki i kremów do stosowania miejscowego. Lekarz pomoże Ci zdecydować, czy leczenie Androderm testosteron jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc, czego się spodziewać od tego Food and Drug Administration-zatwierdzonego leku jest niezbędne przed rozpoczęciem leczenia.

Androderm Testosteron terapia

Androderm jest przezskórny plaster przeznaczony do dostarczania testosteronu do organizmu przez skórę podczas testosteronowej terapii zastępczej. Ten rodzaj terapii jest stosowany w leczeniu niedoboru testosteronu, mówią eksperci z Mayo Clinic.

Zgodnie z Watson Pharma, Androderm korzystnie z innymi formami terapii testosteron, ponieważ może on być stosowany do innych obszarów ciała niż moszny, jak niektóre leczenia miejscowego. Eliminuje również konieczność zastrzyków testosteronu przez lekarza.

Plastry Androderm są dostępne w dwóch mocach - 2,5 lub 5 mg na dobę.

Korzystanie Androderm Łatki

Gdy są przepisywane Androderm, ważne jest, aby używać plastra zgodnie z zaleceniami. Natomiast lekarz może dostosować wytyczne w zależności od osobistego profilu medycznym, są ogólne wytyczne dotyczące korzystania Androderm.

Każda noc, zastosować poprawki Androderm w innym miejscu na skórze. Jednakże, istnieją określone obszary ciała wskazany Androderm użycia. Dotyczy to uda, brzuch, ramię i średnim centralny do górnej części pleców.

Watson Pharma zaleca, aby poczekać co najmniej na tydzień przed powrotem do obracania powierzchni skóry poprzednio używanego, aby uniknąć ewentualnego podrażnienia miejscu.

Rozważania Androderm Terapia

Chociaż cenne narzędzie medycznej dla terapii testosteronem, Androderm może powodować pewne skutki uboczne, zarówno krótkoterminowych i na dłuższą metę.

Skutki uboczne do obserwowania i omówić z lekarzem to podrażnienie skóry, trądzik, kurczenie się jąder, i drażliwość, między innymi. Jeśli masz raka prostaty lub w rodzinie raka prostaty, używając Androderm dokładnie omówić z lekarzem.

Androderm jest wygodny i skuteczny rodzaj leczenia testosteronem. Wiedząc, jak to działa, a także jakie skutki uboczne, aby zwrócić uwagę, pomoże Ci zmaksymalizować korzyści ze stosowania tego leku.