adcov.com

American Heart Assosiation Dieta przed operacją

Chociaż istnieje wiele "przed diecie chirurgii", które rzekomo zalecanych przez American Heart Association, prawda jest taka, że ​​wiele z tych diet są fałszywe. Mimo, że jest to dobry pomysł, aby stracić kilka nadmiar kilogramów, zanim poddane jakiejkolwiek operacji, są dobre i złe sposoby osiągnięcia tego celu. Poniżej są prawdziwymi zalecenia American Heart Association dotyczące diety --- czy są zaplanowane do operacji czy nie.

Oszustwa i Diety AMA

Zupa z kapusty Dieta jest jednym z bardziej popularnych diet oszustwa AMA, i zaleca, aby utrzymywały się na nic więcej niż kapuśniak na okres siedmiu dni do spadku masy ciała przed operacją. ARR zwraca uwagę, że ten i inne fad diety są nieskuteczne w zachowaniu się masy długoterminowych i może wpłynąć na zdrowie, pozbawiając organizm z niezbędnych składników odżywczych.

Dieta prawdziwe Rekomendacje AMA

Rozsądna jest kluczem do udanej diety i AMA rozumie ten fakt. ARR przewiduje zbilansowaną dietę składającą się głównie z owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych oraz nabiału o niskiej zawartości tłuszczu, aby pomóc schudnąć w bezpieczny i skuteczny sposób. Unikając tych twierdzeń diet wszędzie, AMA, że jedynym sposobem, aby schudnąć na dobre jest mniej jeść i wykonywać więcej.

Zwiększenie konsumpcji żywności bogatej w składniki odżywcze

Zalecenia AMA obracają się wokół dwóch kluczowych zasad --- jeść więcej produktów, które są składnikiem odżywczym gęsty jednocześnie usunięcie z diety pokarmy, które są ubogie w składniki odżywcze (czyli "śmieci" żywności). W ten sposób eliminuje zużycie elementów pusty kalorycznych, takich jak napoje, przekąski i desery, jednocześnie zwiększając spożycie chude mięso, owoce, warzywa i błonnik.

Zwiększyć zużycie Omega-3

Uznając sprawdzonych moc odchudzania z tłuszczów omega-3, AMA zaleca spożywanie ryb co najmniej dwa razy w tygodniu na diecie. Oprócz uzyskania swoją poprawkę omega-3 z ryb, należy rozważyć również zakup dodatek oleju over-the-counter ryb, przy 5 do 10 g na dobę. Tran wykazano, że właściwości utrata tłuszczu, a ponadto do pomaga ochronę przed chorobą wieńcową serca.

Nie zaniedbuj ćwiczenia

Mimo, że niektóre diety sugerują, że można schudnąć bez ćwiczeń, dieta zalecana AMA nie należą do tej kategorii. Należy dążyć do co najmniej 30 minut umiarkowanie intensywnej aktywności fizycznej co najmniej cztery dni w tygodniu --- ale wykonując codziennie pewnością jest optymalny. To pomoże przygotować swoje ciało do zabiegu, jeżeli dotyczy, jak będzie w lepszej kondycji fizycznej i lepiej stanie dokonać szybkiego powrotu do zdrowia.