adcov.com

Ambien Efekty-Waga wzmocnienia boczne

Ambien jest marką dla winianu zolpidemu receptę leków, pomoc spania produkowane przez Sanofi-Aventis. Jeden niezwykłym efektem ubocznym jest przyrost masy ciała, która wynika z dziwnych zachowań snu.

Ostrzeżenie FDA

W 2008 roku Food and Drug Administration zatwierdziła poprawki oznakowania bezpieczeństwa dla Ambien ostrzec ryzyk dla nieprawidłowego myślenia i zachowania.

Zaburzenia snu Zachowanie

Niektórzy ludzie przyjmujący Ambien znaleziono nie tylko Sleepwalk, ale również gotować, jeść, a nawet pójść na dysku, podczas gdy oni śpią. Nie pamiętam nic z tego później.

Expert Insight

Disorder Center Mayo Clinic uśpienia pierwszy opisana efekt snu, jedzenia, w 2002 roku, a Minnesota Zaburzenia snu Regionalnego Centrum w Minneapolis również zidentyfikowali 32 użytkowników Ambien w 2006 roku z zachowaniem snu, jedzenia.

Jedzenie Zachowanie

Podczas obserwacji klinicznych, niektórzy ludzie biorący Ambien poszły do ​​kuchni i jeść dużych ilości żywności o wysokiej kaloryczności podczas snu, czasem przynosząc go z powrotem do łóżka.

Odkrycie

Inni użytkownicy Ambien odkryć ich problem snu, jedzenia, gdy znajdą brudne naczynia w zlewie rano lub kupie opakowania cukierków obok łóżka.