adcov.com

Alternatywy do pszennego chleba

Alternatywy do pszennego chleba

Chleb pszenny ma wiele pozytywnych korzyści, ale istnieją opcje Jeśli konsument potrzebuje go unikać. Kilka innych ziaren oferują porównywalne żywienia i włókna. Większość z nich można znaleźć gotowe w sklepach, a niektóre, takie jak pieczywo bezglutenowe mixy, będzie wymagać mieszanie oleju, jajko i zwykle ocet jabłkowy.

Bezglutenowe

Wiele pieczywo bezglutenowe są wykonane z mąki ryżowej, garbanzo bean mąki, Miłka abisyńska lub montina--mąki wykonane z trawy indyjskie ryżu pochodzi z Montana. Wstępnie przygotowane pieczywo bezglutenowe jest również opcja.

Low-Carb alternatywy

Wiele okłady na low-carb mogą być używane zamiast pieczywo pełnoziarniste. Te są zwykle wykonane z soi mąki lub migdałów posiłek i może kosztować znacznie więcej niż tradycyjne Chleby pszenicy.

Opcje pełnoziarniste

Chleb żytni jest dobrym źródłem błonnika, który pomoże Ci czuć się pełnym dłużej. To korzyści, jeśli Oglądasz swoją wagę według strony internetowej najzdrowsze żywności na świecie. Spożycie chleba żytniego nie skok cukru we krwi tak ostro jak spożycie chleba pszenicy. Pieczywo z orkiszu są pełnoziarniste alternatywą dla pszenicy. Orkisz ma więcej składników odżywczych niż pszenica. Na dół strony ani żyto czy pszenica orkisz jest bezglutenowe.