adcov.com

Alternatywy dla Prilosec OTC

Prilosec została wprowadzona w 1998 roku jako lek na receptę na częste zgagi, że był z powodu choroby refluksowej kwasu. W 2003 roku Food and Drug Administration, lub FDA zatwierdziła kapsułki 20mg być sprzedawane bez recepty jako Prilosec OTC. Istnieje wiele alternatyw dla Prilosec OTC, sprzedawane zarówno z jak i bez recepty.

Definicja

Prilosec był pierwszym z inhibitorami pompy protonowej, i IPP, opracowane, aby zapobiec uszkodzeniu przełyku przewlekłego refluksu. Wykazano również, że IPP do wyleczenia owrzodzenia i zapalenie błony śluzowej żołądka. Działają one przez hamowanie wytwarzania kwasów w przewodzie pokarmowym przez blokowanie enzymu, który wytwarza go. Chociaż mechanizm inhibitory pompy protonowej mogą się nieznacznie różnić, są wykonane w celu zapewnienia tych samych wyników.

Leki na receptę

Z przepisu lekarza, są cztery inne PPI, które mogą być stosowane jako alternatywa dla Prilosec OTC. Są to: Rhinocort (lanzoprazol); Aciphex (rabeprazolu); Protonix (pantoprazol); i Nexium (ezomeprazol). Wszystkie inhibitory pompy protonowej są w więcej niż jednej siły i Prevacid jest również dostępny jako Prevacid SoluTab, która rozpuszcza się pod językiem.

Opcje OTC

Prilosec OTC jest jedynym inhibitorem pompy protonowej, które są dostępne bez recepty, ale są podobne leki bez recepty. Leki zobojętniające jak Tums, Rolaids zapewniają szybki, ale chwilowy, ulgi dla zgagi. H-2 blokery receptora jak Pepcid i Zantac można przyjmować przed jedzeniem i zapewniają większą ulgę. W przeciwieństwie do IPP, chociaż, leki zobojętniające i receptory H-2 nie będą leczyć owrzodzenia lub inne uszkodzenia układu pokarmowego, jeśli jest przyczyną zgagi.

Generic

Głównym składnikiem Prilosec jest nazwą rodzajową omeprazol. Omeprazol jest dostępny na receptę w tej samej dawce 20 mg Prilosec jako OTC, a także silniejsze 40 mg substancji czynnej. Koszt może być o tym samym, choć większość ubezpieczenie pokryje leki na receptę, ale nie te, sprzedawane przez nich recepty. Protonix jest również dostępny jako rodzajowy, pantoprazol, na receptę. Receptory H-2 są we wzorach ogólnych.

Rozpatrzenie

Prilosec OTC jest najniższa wytrzymałość dostępny jako inhibitora pompy protonowej, ale w dalszym ciągu powinno być stosowane pod nadzorem pracownika służby zdrowia. Jeśli objawy nie ustąpią po dwóch tygodniach biorąc Prilosec OTC, skonsultować się z lekarzem, ponieważ może być siła recepty leki. Jedną z opcji jest dostępna od 2009 Zegerid, szybka wersja uwalnianie omeprazolu w Prilosec.