adcov.com

Alternatywne leki naturalne dla istniejących Rakiem

Istnieje kilka naturalnych alternatywne środki na raka. Leczenie alternatywne nie może być prawnie nazywa lekarstwo. Jednak kilka osób skorzystało z następujących zabiegów z różnych sukcesów. Najlepszym lekarstwem na raka jest stosowanie wsparcie żywieniowe, dostać poinformowani o swoich wyborów, a następnie wykonać zobowiązanie do leczenia.

Cez

Cezu jest alkaliczna mineralnych, które łatwo wnika do komórek nowotworowych i niszczy je. Alkaliczne minerały są w stanie wniknąć do komórek nowotworowych i niszczą je. Inne minerały alkaliczne, które dobrze z cezu są rubidu i potasu.

Taheebo (Pau d'Arco)

Zioło to nie jest udowodnione, aby wyleczyć raka, lekarze z Ameryki Południowej jeszcze dać swobodnie do swoich pacjentów chorych na raka, twierdząc, szeroki zakres wyników z jego stosowania. FDA mówi, nie może być twierdzenie jako lekarstwo, ale Taheebo jest korzystna jako anty-grzybicze i leczenia raka.

ESSIAC

ESSIAC został nazwany przez Rene Caisse przez odwrócenie jej nazwiska. Przyjechała na tego środka przez kanadyjskich Oijbway Indian. Zioła stosowane są łopian korzeń, śliski wiąz, indyjska korzeń rabarbaru i owiec szczaw.

Chińskie zioła

Istnieje kilka rodzajów chińskich ziół stosowanych w leczeniu raka w różnych narządach. Tradycyjne zioła stosowane do wzmocnienia systemu odpornościowego, są to Wu Jia Pi, Huang Qi, nu Zhen zi Dang Shen Ling zh I, jiao gu lan, że Shou Wu, śpiewał Shen Bai Zhu, a wu wei zi.

Rozważania

Nielegalne jest powiedzieć, że każdy z tych alternatywnych metod leczenia jest lekarstwo na raka. FDA nie uzna żadnej z alternatywnych metod leczenia raka, co leczy. To jest tylko dla twojej informacji i powinny być traktowane jako takie. Badania nie wspiera lekarstwo słowo dla jakichkolwiek środków dotychczas.