adcov.com

Alternatywne Leki na zwężenie kanału kręgowego

Zwężenie kanału kręgowego, odnosi się do stanu chorobowego, w którym rdzeń kręgowy zwęża się, co powoduje, uchwyconego nerwów. Istnieje wiele powodów, dla zwężenie kanału kręgowego, w tym zapalenie stawów i chorobą zwyrodnieniową dysku, a szacuje się, że ponad 400 tysięcy Amerykanów dotkniętych zwężenie kanału kręgowego. Zdecydowana większość diagnoz są w tych 60 lat i starszych.

Objawy

Zwężenie adres zabiegi kręgosłupa objawy, a jeśli to możliwe, przyczyna objawów (uszkodzenie nerwów i zwężenie rdzenia kręgowego). Objawy, które wymagają leczenia obejmują trwałe ostre lub tępe bóle w plecach i pośladkach, promieniujący ból w udach, drętwienie nóg, osłabienie i trudności w poruszaniu się. Objawy zwykle pogarsza się podczas chodzenia lub przemieszczania, oraz są ulgą podczas siadania.

Leczenie

Standardowe leczenie kręgowego obejmują zarówno metody chirurgiczne i nie-chirurgicznych. Nie chirurgiczne metody obejmują ograniczanie ruchu i noszenie urządzenia pomocnicze, takie jak klamra tyłu lub fizykoterapii. Środki przeciwbólowe są często wymagane, a od niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) są zazwyczaj skuteczne w leczeniu bólu, steroidów środki przeciwbólowe lub nadtwardówkowych infekcji może być konieczne.

Terapie alternatywne

Wielu pacjentów woli alternatywnych metod leczenia do farmakoterapii i chirurgii. Te alternatywne metody leczenia są przeznaczone do sterowania w znacznym stopniu ból związany z objawami kręgowego, a nie w celu utwardzenia samego zwężenia rdzenia. Metody leczenia obejmują akupunkturę, masaż szwedzki i chiropraktyka manipulacji.

Funkcje alternatywne metody leczenia

Podczas gdy każdy z metod alternatywnych jest podobny w próbach w celu złagodzenia bólu i ciśnienie działają w różny sposób. Akupunktura polega na wykorzystaniu punkty nacisku w celu złagodzenia bólu. Akupunktura skupia się na punktach nacisku związanych z kości i nerwów. Te punkty nacisku obejmują południki w nerkach i pęcherzu, które są równoległe do kręgosłupa.
Chiropraktyka manipulacji ponownie ustawia kręgosłup, a może rzeczywiście przyczynić się do złagodzenia presji na zmiażdżenia nerwów więc może zapewnić najlepszą długotrwałą kurację wszystkich terapii alternatywnych. Kręgarzy albo wyrównać kręgosłupa lub użyj USG stymulacji, aby pomóc złagodzić objawy. Nie korzystać z punktów nacisku, lecz skupia się na nastawiania kręgosłupa, które powodują presję.
Szwedzki masaż wykorzystuje głęboki terapii tkanek, aby pomóc złagodzić ból. Masaż szwedzki nie leczy kręgowego, ale jest zaprojektowany jako techniki zarządzania ból. Masaże wahają się od masażu światła (effleurage) na długą piłkę masaże tarcia, które koncentrują się na głęboki masaż tkanek.

Skuteczność alternatywnych metod leczenia

Według Twojego ortopedyczne Connection, te alternatywne i leki homeopatyczne mogą być w stanie zapewnić tymczasową ulgę objawów i bólu związanego z zwężenie kanału kręgowego. Jednak Twój ortopedyczne Połączenie ostrzega, że ​​te alternatywne metody leczenia nie mogą leczyć zwężenie kanału kręgowego, a zabiegi nie rozwiąże leżących u podstaw napięć na nerwy.