adcov.com

Alternatywne Leki na chorobę Parkinsona

Choroba Parkinsona jest chorobą postępującą, zwyrodnieniową, że obecnie nie ma całkowite wyleczenie. Jest to warunek, osłabiającego wynika z niskim poziomem dopaminy chemiczne w mózgu. Zwykle pacjenci, którzy cierpią z powodu choroby Parkinsona, znajdują się leki na receptę w celu poziom ilości dopaminy w mózgu, a tym samym przeciwdziałając skutkom chorób nieco. Alternatywne formy leczenia i leków, które mogą być podjęte, aby pomóc uporać się z chorobą Parkinsona.

Koenzym Q10

Poziom koenzymu Q10 są często niższe u osób cierpiących na chorobę Parkinsona, a uważa się, że przyjmowanie suplementów z Q10 może pomóc zrównoważyć tę nierównowagę i złagodzić niektóre objawy choroby. Nie ma jednoznacznych dowodów, co do trafności medycznych takich roszczeń, koenzym Q10, ale mimo to jest jednym z bardziej popularnych zaleceń alternatywnego leczenia Parkinsona. Q10 jest również stosunkowo łatwy do uzyskania, jak to jest sprzedawane over-the-counter, jak w większości suplement diety witaminy i sklepach. Istnieje pewne ryzyko związane i ostrożność, aby być wykonywane, choć, biorąc koenzym Q10 na Parkinsona. Zalecana dawka wywrzeć istotnego wpływu na objawy wynosi około 1200 mg na dzień. Większość ekspertów w dziedzinie medycyny i terapii alternatywnej terapii uzupełniających zaleca, aby dzienna dawka koenzymu Q10 wynosi około 90 mg. W przeciwieństwie do tradycyjnej medycyny receptę, to nie jest zdrowotne zestaw wytycznych, ale bardziej od sugerowanej ilości zdrowej. Dlatego nie jest to ogromne ryzyko niebezpiecznego przedawkowania ale wciąż jest coś, co powinno być nadzorowane i przerwać, jeśli wystąpią dalsze problemy zdrowotne.

Tai Chi i jogi

Te dwie postacie ćwiczeń i rozciągania są często stosowane jako alternatywa do leczenia pacjentów z chorobą Parkinsona z tych samych powodów, i jako takie są wymienne w miarę, który daje najlepsze wyniki. Od Parkinsona jest chorobą zwyrodnieniową, z czasem zmniejsza Ci możliwość kontrolowania własnego ciała. Dlatego głównym objawem Parkinsona jest niekontrolowane drżenie lub tiki. Tai chi i jogi mają na celu poprawę równowagi i elastyczność poprzez powolne, choreografii ruchów. Ze względu na charakter tych ruchów i ułożenia stron, mogą być dostosowane do konkretnego wieku, wytrzymałość i zdolność pacjenta. Sprawia to, że idealny do leczenia pacjentów cierpiących na każdym etapie Parkinsona. Poprzez poprawę równowagi i elastyczność, ćwiczenia można umieścić w większej kontroli swojego ciała i może z czasem pomóc Parkinsona pacjent odzyskać niektóre z wcześniej niekontrolowanych ruchów. Ponadto, tai chi i joga są doskonałe działania łagodzące stres i może pomóc pacjentom zwolnić i spokojnie skupić się na kontrolowaniu ich mięśnie i ciało.

Ayurvedic Medicine

Medycynie ajurwedyjskiej jest starożytny indyjski praktyka leczniczy, który ma na celu poprawę zdrowia Podmioty poprawiając kilka rzeczy z siły i równowagi diety i siły psychicznej. Medycynie ajurwedyjskiej jest nadal praktykowany przez wielu ekspertów na całym świecie i korzysta z kilku alternatywnych leków i zabiegów, aby pomóc w walce z chorobą Parkinsona. Formy jogi i innych ćwiczeń stosuje się odzyskać siły i równowagi oraz przeciwdziałania skutkom zwyrodnieniowe choroby. Ponadto, naturalne ziołowy o nazwie mucuana puriens często stosuje się w szczególności na cierpiących na chorobę Parkinsona. Zioło stwierdzono, że zawiera wiele takich samych składników i fizycznych właściwościach leczniczych syntetycznych leków na receptę dany pacjentów z chorobą Parkinsona.