adcov.com

Alternatywne Leki na ból miednicy i krwawienia

Ból i krwawienie z narządów miednicy mniejszej u kobiet jest częstym objawem związane z różnych warunków zdrowotnych, w tym chorób przenoszonych drogą płciową, zapalenia narządów miednicy mniejszej, zespół policystycznych jajników, mięśniaki macicy, endometrioza i wielu nowotworów wpływających macicy i szyjki macicy. Niektóre warunki wpływające na miednicę i że przyczyna krwawienia mogą być traktowane z preparatów ziołowych, aby złagodzić stan. Musisz skonsultować się z lekarzem, jednak wyraźnie zidentyfikować źródło swojego bólu i miednicy krwawienia.

Choroby zapalne miednicy

Choroby zapalnej miednicy mniejszej wywołane przez zakażenia narządów rozrodczych po wystawieniu na działanie bakterii, poprzez transmisję płciowego. Stan charakteryzuje się ból w dolnej części brzucha i miednicy, nietypowe krwawienia miesiączkowego, ból podczas stosunku płciowego, ból w dole pleców, zmęczenie, biegunka, gorączka, wymioty i ból podczas oddawania moczu. Użyj paczki olej rycynowy, aby pomóc złagodzić ból brzucha związany z warunkiem: moczyć czysty ręcznik w oleju rycynowego, ciepły ręcznik w mikrofalówce i owinąć go wokół brzucha przez 20 minut do bólu. Powtórzyć tę czynność w razie potrzeby przez siedem dni lub do czasu aż stan ustępuje.

Można również spożywać Echinacea do poprawy immunologicznej funkcjonowanie i odeprzeć infekcję powodując choroby. Echinacea zawiera polisacharydy, które promują zdrowy immunologicznej funkcjonowanie i służyć jako doskonałe obrony przed zakażeniem. Echinacea może być spożywana jako herbata przez moczenie 01:59 gramów wysuszonej Echinacea gorącą wodą przez 15 minut. Można także wziąć Echinacea w postaci kapsułek w dawce 300 miligramów dziennie, aby pomóc zmniejszyć miednicy krwawienie i ból związany z zapaleniem narządów miednicy mniejszej.

Zespół policystycznych jajników

Zespół policystycznych jajników jest spowodowana przez zaburzenia równowagi hormonów samicy. Zaburzenie to charakteryzuje się powiększonymi jajnikami, rozwój jednego lub więcej torbieli na jednym lub obu jajników, nieregularne miesiączkowanie, nadmierny wzrost włosów, niepłodności i otyłością. Żeń-szeń syberyjski zużycie może poprawić ten stan; jest adaptogenne zioła, które mogą pomóc w przywróceniu równowagi nieprawidłowości hormonalne w organizmie. Żeń-szeń syberyjski zawiera eleutherosides które zwiększają poziom energii, wytrzymałość i poprawić immunologicznej funkcjonowania, jak również. Polisacharydy żeń-szeń syberyjski w dalszej pomocy w celu zrównoważenia poziomu glukozy w organizmie. Zużywają syberyjski żeńszeń w postaci kapsułek, biorąc 3000 miligramów w podzielonych dawkach w ciągu dnia.

Mięśniaki

Mięśniaki macicy to łagodne przerosty występujące w macicy. Stan charakteryzuje się nadmiernym lub obfitego krwawienia miesiączkowego, przedłużające się miesiączki, ból w obrębie miednicy i ciśnienia, trudności w oddawaniu moczu, zwiększone oddawanie moczu, ból pleców, ból nóg i zaparcia. Dokładna przyczyna zwłókniającego wzrostów nie jest znany, ale uważa się, że brak równowagi hormonalnej i toksyny środowiskowe mogą być odpowiedzialne za stan na początek.

Możesz używać kurkumy w celu złagodzenia warunków związanych z zwłókniającego wzrostów. Kurkuma pomaga w leczeniu biegunek, problemy żołądkowo-jelitowe i jest często stosowany do usuwania toksyn z organizmu na środowisko. Kurkuma pomaga złagodzić bóle brzucha, ma właściwości przeciwzapalne, a także pomaga zmniejszyć ryzyko zachorowania na niektóre nowotwory. Można spożywać kurkuma jako nalewki przez rozcieńczanie 2:59 kroplomierze, zakraplacze cieczy w jednej szklance wody. Z mieszaniny wziąć dwa do trzech razy dziennie w celu zmniejszenia objawów związanych z zwłókniającego formacji. Nie należy używać kurkuma, jeśli jesteś w ciąży, lub jeśli masz wrzody żołądka, kamienie żółciowe lub niedrożności dróg żółciowych.