adcov.com

Alternatywne Dezodoranty

Alternatywne Dezodoranty


Istnieje wiele rodzajów dezodorant do Państwa dyspozycji, choć często wybiera najodpowiedniejszy może być czasochłonne. Jeśli masz wrażliwą skórę lub po prostu potrzebujesz czegoś innego, jest wiele innych opcji, które odchodzą od tradycyjnego dezodorantu kijem. Możesz znaleźć dezodorant, aby pasowały do ​​stylu życia i potrzeb, od domowych receptur do alternatywnych, handlu markowych dezodorantów

Przechowywania zakupionych Dezodoranty

Można kupić wiele rodzajów tradycyjnych dezodorantów w sztyfcie w niemal każdej drogerii czy Department Store. Jednak czasami skóra może być wrażliwa i może być szukasz alternatywy dla dezodorantu na bazie proszku z uwagi na czynniki drażniące lub plam. Można kupić dezodoranty w alternatywnych formach dostępnych z tych samych marek, które oferują te same, nawet zapachy. Wiele dezodorantów są dostępne w żeli lub sprayów do swoich własnych preferencji osobistych. Ceny na tych alternatyw nie różni się od tradycyjnego dezodorantu kijem, co ułatwia przełączanie się do metody, która najbardziej Ci odpowiada.

Dezodorant domowe Soda oczyszczona

Aby utworzyć własny domowy naturalny dezodorant, można użyć sody oczyszczonej i skrobi kukurydzianej. Wymieszać równe części sody oczyszczonej i skrobi kukurydzianej, i dodać tyle wody, aby można wlać dezodorant do formy. Możesz tworzyć to w piłkę lub inny kształt, aby używać jak dezodorant. Zwilżyć piłkę i zastosować go do pachy do wykorzystania. Alternatywą domowej roboty sody dezodorant w postaci proszku mogą być również tworzone. Wystarczy zmieszać jedną część sodę z sześciu części skrobi kukurydzianej w plastikowym pojemniku lub torbie. Użyj pędzla rumieniec lub innego pędzla makijaż zastosować dezodorant proszku po prysznicem lub wanną do optymalnego zastosowania.

Ziołowy dezodorant

Można tworzyć alternatywne dezodorant z sody oczyszczonej dezodorantu z olejami wyboru dla zapachu, gdy jest jeszcze naturalne i ziołowe. Aby utworzyć ziołowe sprayu dezodorant, wymieszać proszek tlenku cynku do jakiegoś ekstraktu Oczar. Dodaj olej do wyboru i aloe vera żel. Wypełnij sprayem z utworzonej cieczy. Ten ziołowy dezodorant ma różne sposoby dodawania zapachów, a także alternatywnych recepty dla skóry wrażliwej i nadmierne pocenie się.