adcov.com

Aloes roślin i Trądzik

Aloes roślin i Trądzik


Aloes jest rośliną, która rośnie w ciepłych regionach świata. To jest wyjątkowa wśród roślin ze względu na jego popularność jako lek ziołowy. Aloe vera zawiera przeciwzapalne, blizny redukujące właściwości. Miąższ Aloe Vera jest jasne i gęste. Sok z liści aloesu jest przez skraplania miąższ z aloesu. Zioło to jest uzdrowienie i kojący do skóry z trądzikiem, i jest idealnym dodatkiem do każdej apteczce.

Spożyciu Aloes dla trądzikowej

Istnieje mnóstwo korzyści zdrowotnych związanych z wodą do picia Aloe Vera. Aloe vera woda zwiększa krążenie krwi, wspomaga gojenie skóry od wewnątrz, poprawia i stymuluje układ odpornościowy, likwiduje wrzody skóry i torbieli, i broni organizm przed bakteriami, jak pryszcz, powodując trądziku pospolitego. Według American Chronicle, picie dwóch do czterech uncji aloe vera wody na co dzień jest wszystko, co jest potrzebne, aby czerpać korzyści skóry rośliny.

Formy Aloe Vera

Skóra jest największym organem ludzkiego ciała i aloes może zaoferować ulgę zatłoczonym, skóry z trądzikiem. Nie tylko aloe vera korzystne, gdy spożycia, ale jest również korzystne, gdy stosowany miejscowo. Roślina jest w postaci żelu, kremu, maści, proszki i przetworzonych. Miąższ z rośliny aloesu sprawia, że ​​wielki środek do mycia skóry. Wyłamać część liści aloe vera, wycierając pulpy bezpośrednio na skórze, i wypłukać pozostałości wodą.

Działanie nawilżające

Aloes jest bardzo nawilżający i aktywnie wspomaga gojenie skóry. Zgasić wacik z sokiem z aloesu. Stosuje się go do twarzy. Użyj tej metody, co rano i wieczorem, aby oczyścić twarz. Jest to bardzo nawilżające i pomoc w zmniejszaniu blizn trądzikowych i poprawić teksturę skóry. Maska zwilżanie może być również wytwarzane przez mieszanie 3 TBS. aloe vera sok, kropli olejku różanego i kroplą helycrisum olejku. Opuszczenia tej mieszaniny na powierzchni przez kilka minut, a następnie przemyć je.

Aloe Vera Versus nadtlenek benzoilu

Trądzik jest chorobą, która pochodzi od bakterii trądzik pospolity. Aloes jest dobrym narzędziem do wykorzystania ze względu na jego antyseptyczne, przeciwbakteryjne i oczyszczające właściwości. Będzie hamować wzrost trądziku pospolitego a następnie powstrzymać powstawanie trądziku. Nadtlenek benzoilu, odcinkowych składnik na trądzik, jest również korzystne dla skóry z trądzikiem. Jednakże produkty, które zawierają ten składnik może być dość trudne i ścierne do wrażliwych rodzajów skóry. Dobrą alternatywą jest wykorzystanie produktów, które zawierają aloes.

Witaminy E i C

Aloes zawiera witaminy E i C. Witaminy te są przydatne do zapobiegania starzeniu się skóry i zapobiega hiper-pigmentacji, lub ciemne ślady na skórze z powodu trądziku formacji.