adcov.com

Alkoholu / narkotyków Zajęcia Świadomość Edukacja

Alkoholu / narkotyków Zajęcia Świadomość Edukacja


Narodowy Instytut stwierdza on Drug Abuse w jego misji: aby prowadzić naród w doprowadzeniu potęgę nauki ponieść sprawie nadużywania i uzależnienia od narkotyków. Instytut ma na celu zapewnienie szybkiego i skutecznego rozpowszechniania i wykorzystania badań naukowych w celu poprawy profilaktyki, leczenia i polityki, ponieważ odnosi się do nadużywania i uzależnienia od narkotyków. Alkohol i narkotyki świadomość ma kluczowe znaczenie dla edukacji narodowej odzyskania od tej epidemii.

DARE

Drug Abuse Resistance Education jest oficer policji prowadzone seria lekcji w klasie uczyli od przedszkola do 12 klasy. Dla funkcjonariuszy, program DARE to więcej niż edukacja zapobiegania narkomanii; uczy umiejętności podejmowania decyzji, aby pomóc uczniom uniknąć zachowań wysokiego ryzyka, aby zapewnić, że rosną zdrowe, bezpieczne. Setki szkół w całym kraju zostały wdrożone różne programy uświadamiające alkoholu i narkotyków.

Nauczyciele

Nauczyciel Vision, część rodziny Education Network, twierdzi, że dzieci muszą być wykształceni o tytoniu, alkoholu i innych używek na bezpieczne decyzje. Oferuje on bezpłatne lekcje i printables pomóc nauczycielom podnieść świadomość na temat palenia tytoniu, profilaktyki uzależnień i zdrowia i dobrego samopoczucia wewnątrz klasie. Nauczyciel Vision zachęca nauczycieli w całej Ameryce, aby szerzyć prawdziwe fakty o alkoholu i uzależnień.

DWI

Jazda pod wpływem alkoholu jest nielegalne w Stanach Zjednoczonych. Dzie ponad dopuszczalne normy zawartości 0,08 procent alkoholu we krwi lub BAC, wyniki w stanie nietrzeźwości przekonaniem. W większości przypadków sprawca jest wymagane przez prawo i Departament of Motor Vehicles na zajęcia uświadamiające alkoholu i narkotyków, aby odzyskać prawo jazdy. Długość i materiał z tych zajęć zależy od przestępstwa i wcześniejszych wyroków przestępcy.

SAMHSA

Amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej i SAMHSA Narodowej Clearinghouse dla alkoholu i narkotyków informacji stworzyliśmy narodowej strategii walki z narkotykami. Oferują one wydrukowane egzemplarze swoich publikacji i materiałów dotyczących alkoholu i narkotyków przez telefon świadomości, a niektóre z nich są dostępne w Internecie.

SAMHSA
Bezpłatna infolinia: 877-SAMHSA-7
Hiszpański: 877-767-8432
TDD: 800-487-4889
Fax: 240-221-4292
ncadi.samhsa.gov