adcov.com

Alkohol Domy Detox & Leczenie dla kobiet

Alkohol Domy Detox & Leczenie dla kobiet


Ludzie często otrzymują leczenie alkoholu w warunkach ambulatoryjnych, ale czasem specjaliści polecam leczenia stacjonarnego. Doświadczony psychicznego zdrowia może ocenić potrzeby osoby z uzależnienia od alkoholu i polecam najlepsze leczenie, w tym ustawienie środowiska.

Need for Residential Detox

Lekarzy polecam detoksykacji mieszkalny dla kobiet, które są narażone na poważne objawy odstawienia z powodu niedawnego intensywnego picia. W detox mieszkalnej, kobiety mogą otrzymywać leki, aby pomóc złagodzić objawy odstawienia, a lekarze mogą monitorować je ściśle do poważnych powikłań, takich jak drgawki.

Need for Residential Treatment

Psychiczne pracowników służby zdrowia polecam leczenia stacjonarnego dla kobiet ich zdaniem nie może powstrzymać się od alkoholu, jeśli otrzymują leczenie w warunkach ambulatoryjnych. Polecam również leczenia stacjonarnego dla kobiet z ciężką depresją; którzy nie są w stanie dbać o siebie; którzy mają samobójcze pragnień; lub które mogą stanowić zagrożenie dla innych.

Need for Gender Specific Treatment

Niektóre specjalistów od zdrowia psychicznego zalecić leczenie alkoholu płciowy, zwłaszcza w warunkach domowych. Kobiety mogą czuć się bardziej komfortowo udostępniania danych osobowych we wszystkich grupach kobiet i specjaliści mogą dostosować sesji grupowych w tematach, które mają szczególne znaczenie dla kobiet.