adcov.com

Alignment Techniki wibracyjne

Alignment Techniki wibracyjne


Osiągnięcie jest wyrównanie drgań ucząc się przejawiać pasję i używając go, aby pomóc Ci, co chcesz od życia. Twój umysł, ciało i ducha, aby szczególny związek, co pozwala im być w doskonałej harmonii ze sobą. Ta harmonia jest to, co daje motywację do spełnienia swoich celów w życiu. Osiągnąć doskonałą harmonię tych składników wytwarzając równowagę w swoim życiu. To osiągnąć poprzez kierowanie pozytywnej energii i włączenie różne ćwiczenia zjednoczyć te ważne elementy. Proces ten sprawia, że ​​jesteś na dobrej drodze, aby osiągnąć swoje cele.

Instrukcje

Pozbyć się negatywnych emocji i pozytywnych emocji kanału

1 spędzić 15 minut trzy razy w tygodniu, dając sobie porozmawiać pep. To nie musi być głośno. To pomaga dostosować się swoimi przemyśleniami z twoich działań i celów.

2 Usuń z wszelkich negatywnych myśli i negatywnej energii. Wymień negatywne myśli myśląc bardziej pozytywnie.

3 Spędzić czas myśleć o tym, jak się czujesz, kiedy osiągnąć swoje cele w życiu. Zapoznaj się z tym samym uczuciem, że pokrywa się z rzeczywiście osiągnięcia swoich celów życiowych.

Podjąć aktywne kroki w kierunku realizacji celów

4 Zrób listę swoich celów w notesie. Obok każdego celu, napisz osi czasu, jak długo zajmie Ci osiągnąć ten cel. Upewnij się, że pozwalają sobie wystarczająco dużo czasu, aby osiągnąć każdy cel.

5 Przenieś cele wprowadzone w notatniku w dużym kalendarzu. Korzystanie z czarnego markera, zapisz każdy cel w każdym polu daty. Umieścić kalendarz w miejscu, gdzie będzie można go zobaczyć na co dzień.

6 Zabierz aktywne kroki w kierunku realizacji swoich celów, To może być tak proste, jak robi jedno zadanie raz w tygodniu, aby osiągnąć cel lub szereg kroków w okresie kilku tygodni w celu osiągnięcia celu. Spędzić co najmniej 30 minut dziennie trzy razy w tygodniu podejmuje aktywne działania w kierunku osiągnięcia swoich celów. Oznacz się każdy dzień i każdy cel można osiągnąć. Kiedy widzisz, jak często osiągnąć cel, tym więcej motywacji można manifestować, które pomogą Ci utrzymać się na torze do długoterminowego sukcesu.

Ćwiczenia praktyka jogi

7 Usiądź płasko na macie z ugiętymi kolanami, więc są pod pośladki. Powoli, zmiany masy ciała na lewo i umieść lewą nogę pod prawo. Prawej nogi powinna być na górze po lewej nogi. Piłka lewej stopy powinny być dotykając odpowiednich pośladki.

8 Wyciągnij prawą rękę i posadzić go mocno na ziemi. Unieś i wysuń lewą rękę w kierunku nieba. Punkt i rozszerzyć palce na lewej ręce.

9 Skręć ciało w prawo, i doprowadzić lewą rękę w dół i zapięcie prawą kostkę. Utrzymaj tę pozycję przez 30 sekund. Powtórzyć po drugiej stronie.

Wskazówki:

  • Jeśli nie masz pod ręką matę do jogi, możesz użyć miękkiej, płaskiej powierzchni, takich jak dywan ćwiczyć ruchy jogi i różne pozycje.
  • Praktyka jogi stwarza różne trzy do pięciu razy w tygodniu przez 20 30 minut w każdej sesji. Rozciąganie mięśni i przytrzymując ciało w określonych pozycjach robi świat podziwem dla ciała i umysłu. Pomaga to jasne kanały energetyczne w organizmie. Poprawia to krążenie krwi tak tlen przepływa bardziej efektywnie w całym ciele.
  • Pocenie się pomaga pozbyć ciała szkodliwych toksyn, które mogą negatywnie wpłynąć na całe pole energii. Joga pomaga osiągnąć bardziej zrównoważony umysł i ciało. Gdy ciało i umysł, aby ten szczególny związek, jesteś o wiele bliżej do osiągnięcia wibracji wyrównanie.
  • Zobaczyć to uwierzyć. Przy okazji się goli, jak je zrealizować, to daje większą motywację, by iść naprzód, bo można zobaczyć konkretne rezultaty.