adcov.com

Alergie sezonowe mogą powodować nudności?

Zdefiniowane Alergie sezonowe

Alergie spowodowane rekompensaty układu odpornościowego w odpowiedzi na alergen. W odniesieniu do sezonowych alergii, te alergeny są rzeczy takie jak pyłki i pleśni, które są uwalniane tylko w określonych porach roku. Większość objawów sezonowych alergii są oddechowych i może to swędzenie i łzawienie oczu, nosa, jamy ustnej i gardła. Często ludzie z sezonowych alergii mogą wystąpić nudności. Nudności związane z sezonowych alergii zwykle nie jest ze względu na alergen konkretnie, ale do reakcji organizmu na alergen.

Przyczyny nudności Osób alergiczne sezonowo

Najczęstszym objawem alergii sezonowej jest wzrost produkcji śluzu. Zwykle oznacza to, katar i łzawienie oczu dla cierpiącego alergii sezonowej. Najczęściej ten nadmiar śluzu może spływać do gardła i do żołądka. Dodawane śluz w żołądku może prowadzić do nudności, a nawet wymioty. Ponadto, utrata płynów może doprowadzić do odwodnienia i uczucie mdłości. Wreszcie, sezonowe alergie mogą doprowadzić do zatok. Gdy to nastąpi, przekrwienie i zapalenie ucha wewnętrznego może mieć wpływ równowagę i zostawiają cię uczucie zawrotów głowy i / lub mdłości.

Inne przyczyny nudności stowarzyszonych z sezonowych alergii

Inny sposób, w jaki sezonowe alergie mogą powodować nudności jest od alergii leki. To może nastąpić w wyniku samego leku, co może być trudne w wrażliwego żołądka lub z dodatkiem odwadniania, że ​​leki (które często zawierają zmniejszające przekrwienie) mogą spowodować.