adcov.com

Alergia Medycyna Składniki

Leki alergicznych stosuje się do leczenia objawów alergicznych w warunkach kontaktu z wyzwalaczami jak pleśń, pył i naskórek zwierząt domowych. Są one dostępne w wielu postaci i zalet, które mogą zawierać kombinację różnych leków. Według EverydayHealth.com, 1 na 5 osób cierpi na alergie, z których wielu korzystających z ponad-the-counter leków w leczeniu alergii na ich objawy. Efekty uboczne mogą obejmować senność, uspokojenie, szybkie bicie serca i zmiany nastroju, które znikną jak leki słabnie.

Leki przeciwhistaminowe

Leki przeciwhistaminowe są antyalergiczne walczą o leki, które działają w organizmie zmniejszając odpowiedź histaminy postrzeganych zagrożeń, takich jak pyłki, pleśń i inne alergeny. Istnieją dwa główne rodzaje --- się środki przeciwhistaminowe pierwszej i drugiej generacji, oba posiadające pewne zalety i wady.

Leki przeciwhistaminowe pierwszej generacji, takich jak difenhydramina (Benadryl) i klemastyna (Tavist) znane są powodując uspokojenie i innych negatywnych skutków ubocznych, ale są na ogół skuteczne w leczeniu objawów alergii. Leki przeciwhistaminowe drugiej generacji, jak loratadyna (Claritin) i feksofenadyny (Allegra) są mniej prawdopodobne, aby powodować niepożądane senność, ale może być bardziej kosztowne.

Zmniejszające przekrwienie

Leki obkurczające naczynia są wykorzystywane do walki z zatkany nos i zatoki ciśnienie spowodowane przez alergię. Działają one przez zwężenie naczyń krwionośnych w okolicy nosa, co unclogging nosa i co oddychanie łatwiejsze. Typowe leki obkurczające naczynia obejmują i pseudoefedryny, Synephrine fenylopropanoloaminę. Leki obkurczające błonę śluzową może być niebezpieczne dla osób z wysokim ciśnieniem krwi, jaskry i innych chorób, więc przed użyciem skonsultować się z lekarzem, jeśli masz poważne lub przewlekłe schorzenia.

Wykrztuśne

Wykrztuśne pomaga oczyścić płuca śluzu. Działają one poprzez rozluźnienie śluzu i wywołując kaszel, który pomaga usunąć nadmiar śluzu, że pułapki bakterie i zwiększa ryzyko infekcji. Gwajafenezyna jest wiodącym wykrztuśny w większości leków na alergie i kaszel over-the-counter. Posiada unikalny rozrzedzenie śluzu i właściwości dróg oddechowych i smarujące, które czynią każdy kaszel bardziej wydajne i mniej bolesne.

Tłumiące kaszel

Przeciwkaszlowe (tłumiące kaszel) są często zawarte w leki na alergie zatrzymać bezproduktywnego kaszlu. Tłumią one odczuwać potrzebę kaszlu, pozwalając alergicy spać i wykonywać inne codzienne czynności bez bolesnego przerwania kaszel. Wzory alergii często zawierają receptę opiatów hamujące kaszel, które działają bezpośrednio na obszarach mózgu, które kontrolują odruchu kaszlu. Over-recepty Preparaty na ogół zawierają antagonistę NMDA dekstrometorfan, znany również jako DXM.

Środki tłumiące kaszel są czasami łączone z wykrztuśne. Chociaż może to wydawać się szkodliwe, połączenie może pomóc w zmniejszeniu ilości kaszlu, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności każdego kaszel.

Leki przeciwbólowe

Ponieważ alergie mogą powodować bóle głowy, ciśnienie zatok i innych rodzajów bólu, leki przeciwbólowe są częstym składnikiem wielu leków na alergie. Niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) zmniejszają wytwarzanie ból powoduje chemiczne zwane prostaglandyny i obejmują leki, takie jak aspiryna i ibuprofen, naproksen.

Paracetamol jest kolejnym popularnym lekiem przeciwbólowym i gorączka reduktor. To idzie z marką Tylenol i nie jest członkiem rodziny NLPZ. Paracetamol jest skuteczny w leczeniu bólów głowy, bóle mięśni i stawów, gorączka i ogólne bóle związane z grypą i zimno, poważne alergie.