adcov.com

Akavar 20 50 Side Effects

Akavar 20 50 Side Effects


Akavar 20/50 jest ziołowy suplement reklamowane jako zwiększenie masy ciała. Pomimo faktu, że są one naturalne składniki w Akavar 20/50 stanowią ryzyko działań niepożądanych u niektórych pacjentów.

Składniki

Ponieważ Akavar 20/50 to produkt ziołowy, FDA nie zapisuje uboczne raportów wpływu na sam produkt. Jednakże informacja jest dostępna efekty uboczne, które występują ze składników w produkcie. Składniki Akavar 20/50 nie są ujawniane przez producenta, ale są zgłaszane m.in. ksantyny, liści zielonej herbaty, yerba mate, guarana, imbir, orzechów kola i tybetański ginseng, według DietsInReview.com.

Rodzaje działań niepożądanych

Zielona herbata, guarana, żeń-szeń i kola tybetański nakrętka powodować działania niepożądane, nerwowość, bezsenność, bóle głowy, wymioty, dzwonienie w uszach, lub niepokój u niektórych pacjentów, raporty RxList. Oba kola nut i guarana stanowi zagrożenia dla pobudzenia i lęku, a korzystanie z zielonej herbaty i żeń-szenia Tybetu może spowodować zawroty głowy i zmiany nastroju.

Interakcje leków

Połączenie zielonej herbaty i guarany i amfetaminy jak phentermine i metylofenidat powodować niebezpieczne zwiększenie częstości akcji serca i ciśnienia tętniczego, ostrzega RxList.

Zagrożenia

Zielona herbata stanowi zagrożenie dla drgawki, splątanie i wątroby problemów, ostrzega RxList. Rzadko, stosowanie żeń-szenia w tybetańskich wyników zespół Stevensa-Johnsona, stan skóry zagrażające życiu.

Rozważania

Jeśli jesteś w ciąży lub karmiące, odbyły się na operację w ciągu najbliższych dwóch tygodni, lub w przeszłości choroby wątroby, ciężką niedokrwistość, nadciśnienie, jaskra, zaburzenia lękowe, choroby serca, jaskra, osteoporoza, choroby, cukrzyca, nowotwory wrażliwe na hormony, takie jak krwawienie raka jajnika i sutka, endometrioza, włókniaki macicy, narządu, schizofrenia, stwardnienie rozsiane, toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów lub chorobami autoimmunologicznymi, może nie być bezpieczna, aby podjąć Akavar 20/50 z powodu jego skutków ubocznych, ostrzega RxList .