adcov.com

AIDS główna Testowanie

Testowanie w celu ustalenia, czy osoba jest zarażona wirusem ludzkiego niedoboru odporności (HIV), który powoduje AIDS, mogą zostać wykonane prywatnie siebie. Stany Zjednoczone Food and Drug Administration zatwierdziła tylko jeden produkt, systemu testowego główna Dostęp HIV-1, do stosowania w domu. Osoby biorące test powinien zrozumieć, jak działa test, jak odebrać wyniki i środki ostrożności należy podjąć.

Produkt

HIV-1 Test System Home Access jest dostępna w standardzie i wyraźnego zestawie. Próbka krwi jest konieczne badanie na obecność HIV. Zestaw zawiera gaza, alkohol prep pad, chowany do nakłuwania i próbki krwi kartę. Kopercie znajduje się na mail próbki do akredytowanego laboratorium w celu badania.

Proces

Zestaw testów można zamówić on-line, za pośrednictwem poczty lub w aptece. Kontakt Strona główna Zdrowie uzyskać dostęp anonimowy kod, aby otrzymać porady przed podjęciem próby, i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Badanie odbywa się przez nakłucie palca z lancetem i wprowadzanie krwi na karcie preparatu. Wyniki są telefonicznie w ciągu siedmiu dni roboczych. Napisane kopia wyników jest również dostępna przez US pocztą lub e-mailem. Doradztwo jest oferowane, jeśli wyniki są pozytywne, wraz z informacjami na temat usług medycznych i społecznych.

Środki ostrożności

Zestawy testowe w domu nie zatwierdzone przez FDA są sprzedawane konsumentom. Firmy świadczące te zestawy twierdzą dać rezultaty poprzez próbki śliny lub moczu w ciągu 15 minut. Badania te nie są zatwierdzone do federalnego w domu użytku. Niektóre zestawy testowe również fałszywie twierdzą, że są zatwierdzone przez FDA lub produkowane w zakładzie zatwierdzonym przez FDA.

Wyniki

Test sprawdza główna dostępu do przeciwciał produkowane, gdy osoba ma wirusa w jego organizmie. Okres, z którego osoba kontraktów HIV i organizm zaczyna wytwarzać przeciwciała jest inny dla każdej osoby. Przeciętnie przeciwciała rozpoczęcia produkcji w ciągu dwóch do ośmiu tygodni, przy średniej wynoszącym 22 dniach. W pewnych przypadkach, przeciwciała nie rozwijają na sześć miesięcy.

Ujemny wynik testu może wystąpić podczas tego czasu, gdy przeciwciała anty-HIV nie są wykrywalne. Fałszywe lub nieokreślony wynik może wystąpić z powodu niewystarczającej ilości krwi do badania, inne choroby, lub dlatego, że proces będzie z ujemnego na dodatni wciąż występujących w organizmie.

Koszt

W przypadku zakupu bezpośrednio tworzą Home dostępu zdrowie, HIV-1 standardowy system testowy Home Access jest dostępny do 44,00 dolarów za jednego testu i 77,95 dolarów za pakiet dwóch badań. Ekspresowe HIV-1 Test zapewnia wyniki w ciągu jednego dnia roboczego i kosztuje 59,95 dolarów za jednego testu i 105,95 dolarów za podwójnym opakowaniu.