adcov.com

Agencje Sypialni wspólnym gospodarstwie domowym,

Agencje Sypialni wspólnym gospodarstwie domowym,


Nie może być, że jest tak frustrujące, jak leżąc w łóżku w nocy i nie mogąc zasnąć. Bezsenność może być wywołane przez wiele przyczyn, z których jeden jest niepokój. To może nie być konieczne, aby wziąć pigułkę recepty snu, aby uzyskać dobry sen jest jednak. Istnieje wiele pomocy spania, które mogą być leżące wokół w kuchni, albo że można kupić bez recepty i mieć pod ręką, jeżeli nadarzy się okazja.

Rumianek herbaty

Jest jeszcze jeden produkt, który stał się tak popularny ze względu leczniczych zastosowań, że można go znaleźć na półkach supermarketów w sekcji herbaty i kawy. Produkt jest Rumianek herbaty, który jest napar z kwiatów szefów niemieckiego rumianku roślin. Weź kubek ostatnią rzeczą w nocy przed pójściem do łóżka. Rumianek zostały wykorzystane do wielu zaburzeń dla prawie 2000 roku, jeden z tych chorób będących insomnia. Jest również bardzo skuteczny w skurcze żołądka, kolka, niestrawność, astmy i wielu innych dolegliwości.

Waleriana

Waleriana jest inny zakład, że mogą być uprawiane w ogrodzie lub nabywane przez licznik. Wywar jest wykonany z jego Świeże korzenie i kłącza, oraz 25 do 100 ml, może być stosowany jako środek uspokajający w nocy. Waleriany jest herb domowych już w czasach rzymskich i jest bardzo skuteczny w leczeniu bezsenności. Jeśli nie chcesz, aby utrzymać rośliny w ogrodzie, można kupić tabletki w każdej aptece bez recepty.

l-tryptofan

L-tryptofan jest aminokwasem, który znajduje się w indyka, kurczaka, jaja białe, dorsza, ser, mleko, banany, nasiona słonecznika, orzechy i zboża. Gdy L-tryptofan jest spożywana, natychmiastowy efekt aminokwasu jest do uruchomienia produkcji serotoniny, neuroprzekaźnika. To z kolei przekształca się w melatoninę, neuro-hormonem, który jest wydzielany do krwi przez szyszynkę. Melatonina reguluje cykl snu obudzić-chemicznie wywołując uczucie senności i zmniejszenia temperatury ciała. Jedzenie jednego lub więcej z tych pokarmów przed snem powoduje senność.

Węglowodany

Jeść pokarmy bogate w węglowodany to kolejny dobry sposób na uzyskanie dobrze przespanej nocy. Węglowodany stymulują trzustkę do wydzielania insuliny. Gdy to nastąpi, kilka aminokwasów, które najczęściej konkurują z tryptofanu opuszczają układ krążenia i przenikają do komórek mięśniowych, co zwiększa względną siłę tryptofanu we krwi. Podobnie jak w poprzednim przykładzie, a następnie serotoninę melatonina są wytwarzane z efektami towarzyszącymi.

Chmiel

Chmiel to kolejny starość lekarstwem na bezsenność. Roślina jest kuzyn marihuany i jest stosowany od 16 wieku, jako środek uspokajający. Można go stosować na dwa sposoby. Możesz przygotować saszetkę suszonych strobiles i umieścić go wewnątrz obudowy łóżko poduszek. Zapach uspokaja umysł i pomaga promować snu sen. Inną metodą jest przygotowanie naparu z wrzątkiem i wypić filiżankę przed przejściem na emeryturę. Składniki ziela uważa się tłumić działanie na centralny układ nerwowy.