adcov.com

Acupunture Magnesy i chińskie zioła

Acupunture Magnesy i chińskie zioła


Medycyna alternatywna jest nieinwazyjną podejście do leczenia, równowagi i wzmocnienia organizmu. Magnesy akupunktury i chińskie zioła są bezbolesne alternatywą praktyka medycyny. Oriental Medicine praktyków, akupunktury i zielarzy może doradzić w sprawie najlepszego podejścia do Twoich indywidualnych potrzeb.

Magnesy akupunktury

Magnesy akupunktury są używane zamiast igieł do akupunktury do leczenia i balansowania. Te rodzaje magnesów są nieinwazyjne i bezbolesne, kiedy jest stosowany prawidłowo. Czerwone magnesy akupunktury są wykonane z miedzi lub złota. Czarne magnesy wykonane są ze srebra i cynku.

Zastosowania Akupunktura Magnet

Ludzie używają magnesów akupunktury dla ogólnego stresu, problemów układu mięśniowo-szkieletowego i fibromialgii. Na ogół, red magnesy akupunktury wykorzystane do "tonification", który zasila i stymuluje obszar, natomiast czarne magnesy są stosowane do "zawiesiny", który rozprasza, wydziela i przemieszcza stojącej energii. Energii magnetycznej współpracuje z punktów akupunktury i południków, które działają w całym organizmie. Wpływają one również krew ze względu na zawartość żelaza.

Zastosowanie magnesów do akupunktury

Istnieją dwa rodzaje leczenia. Jednym z nich jest czasowe leczenie, gdy magnes jest umieszczony na skórze przez trzydzieści do czterdziestu minut i usunięto. Drugi jest stały magnes, w którym leczenie jest stale dotyka skóry, taki jak w bransoletki magnesu. Pacjenci raportu magnetoterapią ciepła, mrowienie i zwiększonego przepływu krwi do leczonego obszaru.

Uwagi Podczas pomocą magnesów do akupunktury

Ludzie, którzy mają rozruszniki serca, raka lub są w ciąży nie powinny stosować magnesy akupunktury. Nie używaj magnesów na więcej niż 20 minut na głowie i twarzy. Możesz również nie powinien mieszać metali.

Chińskie Zastosowania ziołowe

Chińskie zioła rosną na dziko lub uprawiane. Rośliny są oczyszczone, moczone, plastry, wysuszono i następnie poddano obróbce, jak potrzeba. Medycyny orientalnej praktycy, akupunktury i zielarzy często specjalnie mieszają zioła dla indywidualnych zabiegów, czasem zmieniając mieszaninę w ciągu leczenia, jak to konieczne. Chińskie zioła można znaleźć jak wywary, kapsułek, tabletek, proszków wyciąg lub sproszkowanego zioła. Zazwyczaj 01:59 łyżeczki suszonych ekstrakty dwie, lub trzy razy dziennie, a 7:57 kapsułki są wyjmowane dwa lub trzy razy dziennie, chociaż ilości te mogą być inne. Leczenie ostrych zaburzeń trwać jednego dnia do jednego miesiąca, podczas gdy zaburzenia przewlekłe może trzy miesiące leczenia, jeśli silne dawki ziół są przewidziane lub sześć miesięcy do roku, dla niższych dawek ziół.

Rodzajów chińskich ziół

Istnieją tysiące chińskich ziół, ale są takie, które są często używane. Najczęściej używane zioło jest Astragalus, który jest używany w celu pobudzenia układu odpornościowego funkcjonowanie systemu, trawienny funkcjonowanie i pomoc w chorobach skóry. Inne zioła są często używane, żeń-szeń, imbir, cynamon, lukrecja, piwonii, Atractylodes rabarbar, szałwia, Ma-Huang, Coptis Tang-kuei, Bupleurum, hoelen i Rehmannia.

Rozważania Korzystanie chińskich ziół

Instytut Medycyny Tradycyjnej (ITM) stwierdza, że ​​jeśli wziąć chińskich ziół w zalecanych dawkach, nie powinno być żadnej sprzeczności z podejmowanych inne leki zachodnie. ITM donosi, że niektórzy ludzie doświadczają zaparcia, biegunka, nudności, wzdęcia, bóle głowy, zawroty głowy, senność, pobudzenie, zmiany apetytu lub temperatury wrażliwości. Możesz być uczulony na konkretnych ziół, ale to może się zająć i alternatywą mogą być oferowane. Niech Twój lekarz wie o wszelkich problemach związanych z podjęciem zioła, które trwa dłużej niż trzy dni.