adcov.com

Accupuncture na ból pleców

Ból pleców jest potencjalnie wyłączyć stan spowodowany napiętych mięśni i więzadeł. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, ból pleców jest jednym z najlepszych powodów ludzie szukają pomocy medycznej. Akupunktura jest metodą leczenia, który łagodzi ból pleców naturalnie uwalniających endorfiny, naturalne przeciwbólowych organizmu.

Historia

Akupunktura jest jedną z najstarszych na świecie metod leczenia. W Stanach Zjednoczonych stwierdza się alternatywny sposób leczenia.

Rodzaje

Verum akupunktura, znany również jako metody tradycyjnej chińskiej, polega na wprowadzeniu igły w stałych miejscach na dolnej części pleców, na głębokości od pięciu do 40 milimetrów. W pozorowanej akupunktury, igły są również wprowadzone do dolnej części pleców, ale wszystkie punkty verum unika.

Procedura

Akupunktury wstawi cienkich igieł w skórę przez około 15 do 30 minut. Procedura jest bezbolesna i przynosi ulgę krótko- i długoterminowych na ból pleców.

Badania

Panel Badania wspierane przez National Institutes of Health wykazały, że akupunktura skutecznie łagodzi chroniczne bóle pleców. 2007 niemiecki badaniu stwierdzono, że akupunktura jest bardziej skuteczny w leczeniu bólu pleców niż tradycyjne terapie, takie jak ćwiczenia i leki.

Inne możliwości leczenia

Leki, terapia masaż, chiropraktyka opieki, ćwiczenia pleców i fizykoterapia są inne możliwości leczenia bólu pleców.