adcov.com

700 kalorii Diety

700 kalorii Diety


Spożycie kalorii i zmniejszenie reżim siłownia osobisty jest jednym z najbardziej skutecznych metod osiągania i utrzymania masy ciała. Ostatnie lata przyniosły mieszankę programów niskiej węglowodanów i białek, które nisko może być wystarczająco skuteczne, ale kontrola kalorii pozostaje najczęstszą formą diety. Dla osób z 50 kg lub więcej na utratę masy ciała, wlot może być zmniejszony do około 700 kalorii dziennie. Szereg badań doprowadziły kilka skutecznych marek diety.

Plan Cambridge Waga

Cambridge Plan Waga zastąpiła oryginalną Dieta Cambridge, który pierwotnie był popularny w 1980 roku. Markowe produkty sprzedawane są przez przeszkolonych konsultantów żyjących w obszarach lokalnych, którzy są również odpowiedzialni za ocenę przydatności uczestników diety. Produkty składają się z zupy, barów posiłków, koktajli mlecznych i śniadanie owsianka. Pobór energii może być ograniczony do zaledwie 415 kcal dziennie. Jednak większość dietetyków, że zakres 700- 900 kalorii jest bardziej wygodne do szybkiego i skutecznego odchudzania.

Optifast Dieta

Optifast dieta został specjalnie zaprojektowany, aby wspierać szybką utratą masy ciała dla osób z istotnych problemów masy i wysokim wskaźnikiem masy ciała. Uczestnicy przechodzą szereg spotkań z lekarzem w celu oceny przydatności przed wprowadzeniem zupełnie płynnej diety, który zapewnia 700 do 800 kalorii dziennie. Optifast dieta oferuje grupowe sesje doradcze z przeszkolonego psychologa i spotkania z dietetykiem w celu ustalenia dobrych nawyków żywieniowych raz stałe pokarmy są ponownie.

Dieta Medifast

Medifast dieta zachęca uczestników do jedzenia mniejszych posiłków w regularnych odstępach czasu, z wykorzystaniem bardziej markowe produkty, które są odżywcze wzbogacone i przeznaczone do napełniania i satysfakcjonujące więc głód można powstrzymać. Sama dieta jest uboga w tłuszcz i ma niski indeks glikemiczny, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla diabetyków i osób z innych form hipoglikemii. Medifast jest wymieniony jako jedna z najlepszych firm na 20.000 indeksu Forbes i poboru energii w diecie waha się pomiędzy 700 a 1000 kalorii dziennie. Program posiada wiele odmian dostępnych, które sprawia, że ​​nadaje się dla karmiących matek, młodzieży i seniorów.

Zupa Dieta

Zupa dieta jest niemarkowych pomysł odchudzania, który jest używany do wyników i uczestników krótkoterminowych może spodziewać się stracić nawet do 10 kilogramów w ciągu jednego tygodnia. Zupa jest z podstawowych składników, które zawierają cebulę, marchew, pomidory z puszki, seler i kapusta. Na początku diety, zupy są uzupełniane owoców i warzyw. Jako tygodni trwa, białka i węglowodany dodano w celu zapewnienia zwiększonej wagi. Dzienne spożycie zupy na diecie jest około 700 kalorii, ale program nie powinien być stosowany dłużej niż siedem dni w czasie.