adcov.com

7 Day Detox Diety

Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość zmniejszenia czasu potrzebnego do przygotowania posiłki. Mamy również stać się zepsute przez lepszych sposobów czyszczenia naszych domów i transportu się z jednego miejsca do drugiego. W związku z tym zdolność do życia bardziej zdrowe życie, mamy również stworzone toksyny, które mogą dostać się do organizmu i osłabiają nasz układ odpornościowy, powodując choroby i choroby. Jest niezwykle ważne, ciało jest często detoxed. Siedem dni oczyszczenia jest początek.

Eliminacja

Po detoksykacji organizmu, eliminacja ma dwa cele: eiminating odpady z ciała i wyeliminowanie niektórych pokarmów w naszej diecie. Kolejne siedem dni będą dla Ciebie wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie miał detox wcześniej. Po pierwsze, chcemy, aby upewnić się bezpiecznie wprowadzić diety detox. Albo dzień przed i pierwszy dzień diety, powstrzymać się od wszelkich mięs, napojów gazowanych, kawy i herbaty. Wyeliminowanie tych produktów ułatwi rozważa system trawienny nie działa jak ciężkostrawne mięsa i złożone cukry. Możesz także pomóc system trawienny eliminacji toksyn z organizmu. Nie może być lata nagromadzenie śluzu, który hartowanej. W wyniku tego, zanieczyszczenia te mogą blokować części przewodu pokarmowego. To zajmie więcej niż siedem dni, aby wyeliminować lat gromadzeniu. W ciągu siedmiu dni, jednak, można uzyskać system, aby rozpocząć oczyszczanie się. Rozważyć bardziej długotrwałe diety detox w przyszłości.

W ciągu najbliższych siedmiu dni w bardzo tanie, ale skuteczne jest oczyścić oczyścić słonowodne. Zagotować 4 szklanki wody i dodać 2 łyżeczki soli morskiej. Nie używać soli jodowanej. Najlepiej jest korzystać z nierafinowanego sól morską. Możesz kupić ten od wielu sklepach ze zdrową żywnością. Mieszaninę pozostawia się do ochłodzenia i picia wszystkie cztery kubki. Doświadczycie wypróżnienia na ogół w ciągu 60 minut. Czy to codziennie przez pełne siedem dni.

Kolejne siedem dni

Masz wiele różnych rodzajów diet detox do wyboru. Dwa z najbardziej popularnych i mniej kosztowne są diety soków i surowych diet owoców i warzyw. Jeśli chcesz agresywną detox, można udać się na siedem dni sok detox. Detox sok jest bardziej agresywny, ponieważ układ trawienny nie musi pracować do trawienia pokarmów stałych. Surowe owoce i warzywa dieta będzie się składać z wszystkich owoców i warzyw można jeść, ale muszą być surowe.

Do swojej diety sok, można pić tylko świeże soki owocowe i warzywne. Możesz zainwestować w sokowirówkę, lub są lokalne sklepy smoothie sok, który może ewentualnie niektóre owoce i warzywa dla Ciebie. Pierwsze trzy dni są zazwyczaj największym wyzwaniem dla większości. Może znaleźć się zmęczony lub nieco w głowie. Jest to jedynie toksyny są wyeliminowane. Jest niezwykle ważne, aby pić dużo wody, aby pomóc wypłukać toksyny. Ponadto, powstrzymują się od ciężkiej pracy i ćwiczeń w tym okresie. Ciało jest uzdrowienie i maksymalizacji jego spożycie odżywcze. Nie chcesz do nadmiernego stresu organizm.

Uzupełnienie diety

Zakończenie diety detox jest tak samo ważne, jak zaczynają go. Nie chcesz spędzić ósmy dzień zajadając się gotowanych mięs i fast foodów. Twoje ciało nie podoba. Nie wspominając już brakuje korzyści z diety detox. Ósmego dnia powinien czuć się zrelaksowany, bardziej energiczny i skoncentrowany. Spędź ten dzień jedzenie gotowane wegetariański posiłek, jeśli wybrał surowego owoców i warzyw diety. Jeśli wybierzesz diety sok, zintegrować surowych owoców i warzyw w diecie. Na dziewiątym i 10 dnia powinny być w stanie bezpiecznie wrócić do jedzenia gotowanych mięs i przetworzonej żywności, ale upewnij się, że robisz to z umiarem. W wyniku tych działań pozwoli na bezpieczne i mają korzystny oczyścić. Oczywiście, przed rozpoczęciem jakiejkolwiek nowej diety, szybkie lub oczyścić, skonsultować się z lekarzem opieki zdrowotnej.