adcov.com

5 porad Śledź gdy kupujesz spożywczy

5 porad Śledź gdy kupujesz spożywczy


Zakupy spożywcze mogą być męczące, trudne robota dla kogoś, kto ma mało czasu lub nieprzygotowane do niekończących się możliwości i pokus, które mieszczą się naw Sklepu. Możesz rozwiązać ten tygodnik coś załatwić i uczynić go bardziej przyjemne czynności, oszczędzając sobie czas i pieniądze; wszystko to ma pewne podstawowe planowanie i przygotowanie przed wejściem do sklepu.

Kupować zdrową żywność

Trzymać się świeżych, zdrowych produktów, takich jak owoce, warzywa, chude mięso, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i pełnego ziarna. Bądź na obwodzie sklepu jak najwięcej. To jest, gdzie można zazwyczaj znaleźć produkty świeże, mięso i produkty mleczne. Środkowe nawy tradycyjnie obejmują większość żywności śmieci, które mogłyby być lepiej unikać. Przygotowane, mrożone i przetworzone pokarmy mogą być wygodne, ale często są one ładowane z tłuszczu, kalorii, cukru i sodu.

Oszczędność pieniędzy

Aby obniżyć koszty, używać kuponów drukowanych lub internetowych i sprawdzić, reklamy Twojego sklepu w sprzedaży. Zapisz się do częstych kart lojalnościowych sklepów ', które są zwykle za darmo i może pozwolić, aby zdobyć punkty i nagrody. Należy zwrócić uwagę na żywności, które są na sprzedaż. Jeśli to możliwe, zaplanować swoje posiłki wokół tych środków spożywczych lub używać ich jako substytutów rzeczy, które zazwyczaj jedzą. Trzymaj się z dala od przygotowanych posiłków. Zamiast gotować sam posiłek od podstaw w domu o wiele mniej pieniędzy.

Oszczędność czasu

Oszczędzaj czas i pieniądze, korzystając listę zakupów. Zastanów się, co chcesz posiłki przygotowywać na tydzień i zrobić listę elementów będą potrzebne. Lista pozycji zgodnie z układem sklepu aby zaoszczędzić czas. Gdy idziesz do sklepu, kupić tylko to, co jest na liście. Gotowania własnych posiłków i posiadające plan tygodnia może pomóc utrzymać się zorganizowane i utrzymać się na torze, jeśli próbuje włączyć zdrowszej żywności.

Nie Sklep Hungry

Zakupy spożywcze, kiedy jesteś głodny to najlepszy sposób, aby ustawić się na porażkę. Jest bardziej prawdopodobne, aby kupić niezdrowej żywności, kupić więcej żywności niż potrzeba i tracić więcej czasu, jeśli jesteś głodny. Zjeść przed wyjściem z domu, dzięki czemu są mniej prawdopodobne, aby był kuszony przez żywności, które są szkodliwe dla Twojego portfela i talii.

Zadaj pytania

Sklep spożywczy pracownicy są w stanie Ci pomóc. Wiedzą, że układ najlepszego sklepu, więc jeśli nie możesz znaleźć pozycji, zapytać, gdzie się znajduje. Jeśli sklep jest z pozycji, którą potrzebujesz, poproś pracownika, jeśli jest więcej w plecy. Ponadto, jeśli sklep jest z przedmiotu, który jest na sprzedaż, nie bój się prosić o sprawdzenie deszczu, dzięki czemu można dostać ofertę, gdy element jest w stanie ponownie.