adcov.com

5 minute Stawianie Inne

5 minute Stawianie Inne


Bez wyznaczania celów, ludzie nie mogą osiągnąć wielkość, że pragną być. Istotnym elementem w osiąganiu celów jest rozpoznanie, co swoje cele i jak masz zamiar ich realizacji. Można to osiągnąć jedynie przy dobrym wykorzystaniu zarządzania czasu. Jeśli osoba zajmuje pięć minut z dnia skupić się na jego potrzeby i namiętności, a następnie jest on jeden krok bliżej do realizacji tego celu. Droga do sukcesu jest ciężka praca, jak i planowania.

Crystal Method Ball

Używając wyobraźni może pomóc zrozumieć, co chcesz od życia. Wyobraź party emerytalnego. Pomyśl o tym, gdzie chcesz być w tym okresie swojego życia. Wyobraź sobie, co Twoi współpracownicy nie mówią o tobie. Określić, jakie są twoje priorytety i zapisać to, co masz nadzieję, że do osiągnięcia w kolejnych latach swojego życia osobistego i zawodowego.

Mentor Phone Call

Systemy wsparcia pomóc ludziom utrzymać trzeźwość, proces żalu i ulegają inne perypetie. Są one skuteczne, ponieważ pozwalają one na bezpieczną przystanią dla ludzi, aby pójść i odpowietrzyć o swoich problemach. Jeśli są zobowiązane do celu, znaleźć terapeutę lub przyjaciela, który można zaufać, aby omówić swój cel. Po artykułować coś, staje się bardziej realne. Poświęcenie pięciu minut, mówi o swoim nowym przedsięwzięciu lub cel. Keep it krótki, aby znaleźć najbardziej znaczących słów, aby opisać swój cel i zaangażowanie.

Celem Bulletin Board

Jasne i informacyjne tablice ogłoszeń organizuje chaos w umysłach ludzi, przedstawiając konkretne plany. BBS celem może zawierać kalendarz, zdjęcia, inspirujące cytaty, harmonogramy celów i planów cel arkusza kalkulacyjnego na temat sposobu ich wykonania. Co tydzień trwać pięć minut, by sprawdzić się jednej rzeczy, że masz zrobić, aby osiągnąć jeden z celów.

Nagrany wywiad lub Rezerwuj

Ludzie są bardziej skłonni, aby dotrzeć do swoich celów, gdy wiedzą, inni zrobili to. Jeśli nie znasz nikogo, kto ma, poczytać książkę lub posłuchać wywiadu. Na przykład, jeśli chcesz stać się komik, znaleźć wywiad Dave Chappelle w którym omawia jego podróż do sukcesu jako komik i słuchać tego krótkiego klipu inspiracji.

Dziel i rządź metoda

Cele są jaśniejsze na papierze. Na początku każdego miesiąca, trwać pięć minut krótko zanotować różne obszary w swoim życiu, które wymagają poprawy. Podzielić swoje cele na kategorie, takie jak finansowego, kariery, rodziny, zdrowia i osobistego. Na przykład, jeśli chcesz obniżyć węglowodanów, możesz napisać, że na podstawie tej sekcji fitness. Skomponuj swoje cele w postaci szkieletu przed myśleć o możliwych sposobów ich osiągnięcia w ciągu tego tygodnia.