adcov.com

3-dniowa dieta owocowa

Badania wykazały, że diety, gdy uzupełnione rentowności ćwiczeń fenomenalne wyniki. Istnieje wiele dostępnych obecnie diety FAD, które nie są bardzo wydajne, ponieważ daje żądane wyniki. Najlepsze formy diety są zazwyczaj zdrowe i zostawiają cię uczucie żywy, a nie z głodu. Diety owocowe są skuteczną formą diety, jak oczyścić i detoksykacji całego systemu ciała, co sprawia, że ​​czujesz się świeże, lekkie, dynamiczne i tętniące życiem.

Dieta białkowa na Day One

Pierwszy dzień diety powinny być przede wszystkim napoje białkowe, aby przygotować ciało na najbliższe dwa dni. Białko ma dużą energię i białko serwatkowe, które jest mieszaniną globularnych białek w postaci ciekłej, należy co najmniej pięć razy dziennie w regularnych odstępach dwugodzinnych. Pić białko serwatkowe jest bardzo zdrowe, spełnienie i zadowolenie pozostawiając treści bez napady głodu, kiedy po reżim diety. Na kolację należy jeść dużą sałatka surowy warzywo ubrany z łyżeczką oliwy z oliwek i awokado.

Plan diety dla Days drugim i trzecim

Na najbliższe dwa dni dieta składa się głównie z owoców co najmniej pięć razy dziennie w regularnych odstępach dwugodzinnych. Można jeść świeże owoce do wyboru, ale nie te, które są zachowane, w puszkach lub w lodówce. Jagody, śliwki, pomarańcze, winogrona, owoce cytrusowe są pomocne w oczyszczeniu i detoksykacji systemu ciała. Te owoce również pomaga stracić zbędne kilogramy podczas tej diety. Możesz stracić nawet 10 funtów, jeśli są otyłe. Świeże owoce pomaga zwiększyć tempo przemiany materii, co z kolei pomaga spalić jak najwięcej dodatkowych kalorii jak to możliwe. Powinieneś mieć duży talerz surowego surówka z oliwek lub olej z awokado i shake białka na kolację w ciągu ostatnich dwóch dni.

Woda pitna

Jest to bardzo konieczne, aby spożywać minimum czterech wysokich szklanek wody każdego dnia. Ponadto codziennie rano, na trzy dni, wskazane jest wypić szklankę letniej wody z połowy cytryny wyciśnięty do niego, aby pomóc pobudzić soki żołądkowe w systemie.

Ćwiczenie

Spaceru na świeżym powietrzu lub na bieżni na pół godziny do 45 minut jest korzystne, jeśli chcesz schudnąć, a po tym plan działania. Rygorystyczne ćwiczenia nie jest zalecane gdyż zakłócają równowagę ciała, gdy na diecie owoców. Ćwiczenia powinny być umiarkowane, a przede wszystkim należy się cieszyć. Pływanie, spacery i joga na pół godziny dzień jest idealny.

Owoce

Można jeść owoce z własnego wyboru w tym diety. Kilka powszechnie polecane są jabłka, owoce arbuz, truskawki, śliwki i pomarańcze. Jednak w przypadku uczulenia na konkretnym rodzaju owoców to lepiej skonsultować się z lekarzem dla alternatyw.